Balíčky

Balíček

Hlavní funkce

Měsíčně od

AnChoice Parking

Webová vizitka s nabídkou zájezdů, e-mailová schránka a možnost kdykoliv v budoucnu okamžitě přepnout na balíček s kompletními službami AnChoice. Určeno pro dočasné deaktivace systému.

150 Kč

AnChoice Agent

Optimální webová prezentace pro moderní cestovní agentury. Nabízí možnost odesílání newsletteru, zobrazení PROMO nabídky, informačních polí včetně vlastních a změnu hlavního banneru. Multiuživatelský režim. Nová administrace včetně klientských účtů, kufru a úkolovníku. Navíc možnost volby CK, jejichž zájezdy bude Vaše nabídka obsahovat. Možnost přesměrování Vaší domény a použití systému AnChoice jako prezentace Vaší společnosti.Možnost evidence plateb klientů, plateb za zájezdy a fakturace provizí. Sekce SEO pro možnost lepšího vyhledávání na internetu.

850 Kč

AnChoice Active

Profesionální webová prezentace pro moderní cestovní agentury a kanceláře. Kromě již zmíněných funkcí máte s balíčkem AnChoice Active navíc možnost výběru lokalit, výběru hotelů, můžete si zvolit preferované zájezdy, které chcete upřednostnit na svých stránkách pro klienty, můžete zviditelnit zájezdy i pomocí reklamního prostoru, tzv. TOP 6. Možnost exportu vlastních zájezdů ve formátu XML.

1 650 Kč

AnChoice Operator

Nabízí komplexní využití všech funkcí systému za jednotný poplatek. Tento největší balíček je vhodný pro větší cestovní agentury nebo pro cestovní kanceláře, které ocení jednoduchou a rychlou správu webu a to, že už nemusí platit nic navíc za hosting, webmastery apod. Vše je možné zpracovat za jednotný poplatek v rámci balíčku Operator.

3 000 Kč