Funkce

Hlavní přednosti systému

Nabídka zájezdů

Každou hodinu aktualizovaná nabídka zájezdů touroperátorů v našem systému. U těch, kteří disponují ONLINE rezervačním systémem můžete, pomocí svých přístupových údajů, které Vám přidělili, provádět online rezervace a všechny další kroky, na které jste zvyklí z jejich vlastních stránek. U nás máte ale vše na jednom místě. Nemusíte překlikávat mezi jejich rezervačními systémy. Šetřete s AnChoice čas i peníze.

Nabídka doplňkových partnerů

Využijte nabídky našich doplňkových partnerů a zajistěte Vašim klientům vše z jednoho místa. Komplexní služby Váš klient jistě ocení. Můžete mu ke sjednání zájezdu nabídnout i výhodné pojištění, parkování u letiště, půjčení auta a další množství nabídek partnerů, kteří postupně do systému AnChoice přibývají.

B2B rezervace OFFLINE vč. přehledů

Identická funkce B2C rezervace ONLINE vč. přehledů u touroperátorů, kteří dosud nedisponují online rezervačním systémem. Obdrží tedy od Vás e-mailovou žádost o rezervaci s uvedením veškerých detailů, které pro rezervaci potřebují.

B2C rezervace

Návštěvníci Vašich stránek mohou ihned po vybrání zájezdu z bohaté nabídky AnChoice zaslat žádost o rezervaci zájezdu na Váš e-mail včetně všech potřebných detailů.

Vlastní zájezdy

Uživatelé balíčků AnChoice Active a AnChoice Operator mají možnost přidat do systému pomocí přátelského editačního rozhraní vlastní zájezdy, u kterých nemají možnost dodání v XML datech do systému Anchoice. Vlastní zájezdy tak budete mít na svých stránkách, ale také ihned u uživatelů AnChoice

Export vlastních zájezdů

Od balíčku AnChoice Active nabízíme export dat Vašich zájezdů dalším subjektům dle Vašeho přání.

Hlavní banner

Měňte hlavní banner dle Vašich požadavků a využijte tak atraktivní místo k vlastní prezentaci či obměně vzhledu Vašich stránek.

Vlastní stránky

Již od balíčku AnChoice Agent můžete prezentovat další informace na stránkách v systému AnChoice. Návštěvníci Vašich stránek tak budou mít možnost se více dozvědět o Vaší společnosti a nabídce. Počet stránek není limitován.

Informační pole

Již od balíčku AnChoice Agent můžete zatraktivnit Vaše stránky pomocí informačních polí s možností výběru mezi kurzovním lístkem s volbou měn, předpovědí počasí s volbou měst a mnoha dalšími.

Vlastní reklamní pole

Uživatelé balíčků Anchoice Agent, AnChoice Active a AnChoice Operator mohou využít vlastních reklamních polí k prezentaci vlastních nebo jiných služeb.

Volba designu

Uživatelé balíčků AnChoice Agent, AnChoice Active a AnChoice Operator mají možnost výběru jednotlivých prvků, které budou jejich stránky obsahovat. Design je možné dle přání upravit.

Vlastní šablona

Uživatelé balíčků AnChoice Agent, AnChoice Active a AnChoice Operator mají možnost dodat svůj unikátní design, který následně napojíme na systém.

Uživatelé

Administrace uživatelů je možná již od balíčku AnChoice Agent, můžete vytvořit i podúčty s různými přístupovými právy jednotlivých uživatelů.

Výběr touroperátorů

V tomto seznamu najdete všechny touroperátory, od kterých načítáme data. K tomu, aby bylo možné provádět online rezervace (umožňuje-li to jejich systém) je zapotřebí zadat jméno a heslo, které Vám přidělil konkrétní touroperátor pro přihlášení do jejich rezervačního systému. Uživatelé balíčků AnChoice Agent, Active a AnChoice Operator mají možnost výběru touroperátorů, jež se budou na jejich webových stránkách zobrazovat.

Výběr lokalit

Uživatelé balíčků AnChoice Active a AnChoice Operator mají možnost nastavení, které země, oblasti nebo místa chtějí nebo nechtějí v systému zobrazovat.

Výběr hotelů

Uživatelé balíčků AnChoice Active a AnChoice Operator mají možnost nastavení, které hotely chtějí nebo nechtějí v systému zobrazovat.

Info o firmě

Již od balíčku AnChoice Inter můžete návštěvníky Vašich stránek informovat o Vašich kontaktních údajích a otvírací době. Všechny tyto informace se zobrazují ve výstupech v letácích PDF a mailingu.

Domovská stránka

Uživatelé balíčků Agent, Active a Operator mají k dispozici možnost výběru konkrétních zájezdů, které se budou zobrazovat na úvodní stránce.

Bloky filtrů

Uživatelé s nejnovějšími designovými šablonami mají možnost využití této funkce, jejíž pomocí nastavíte kritéria, podle kterých systém následně vyhledá vhodné zájezdy na Vaši domovskou stránku.

Preference

Uživatelé balíčků AnChoice Active a AnChoice Operator mají možnost nastavení, které hotely chtějí předřazovat ve výsledcích vyhledávání. Preferované hotely jsou označeny barevně.

TOP 6

Uživatelé balíčků AnChoice Active a AnChoice Operator mají možnost nastavení, které hotely chtějí nabízet na tomto nejlukrativnějším místě v systému AnChoice.

Statistiky

Uživatelé všech balíčků mohou jednoduše sledovat návštěvnost svých stránek včetně mnoha detailních přehledů.

Promo

Uživatelé všech balíčků Anchoice mají možnost upozornit návštěvníky svých stánek pomocí speciálního okna, které uvidí každý návštěvník stránek ihned při svém příchodu.

Export do PDF + mailing

Vybrané zájezdy můžete jednoduše exportovat do formátu PDF ve variantách Řádkový výpis, Řádkový výpis s obrázkem nebo Do výlohy. Všechny tyto varianty můžete ihned zaslat svým klientům e-mailem. Klient se pak kliknutím na detail hotelu dostane přímo na Vaše stránky a eliminuje se tak jeho možný únik na jiné stránky.

Porovnávání zájezdů

Porovnejte jednotlivé zájezdy pro informaci svou, nebo Vašich klientů.

Administrace klientů

Vytváření klientských účtů a možnost monitorování pohybu jednotlivých zákazníků na Vašem webu. Ihned víte, o co se Vaši klienti zajímají a můžete je tak oslovit pomocí newsletteru. Klienti si sami můžou nastavit, jaké zájezdy chtějí posílat a systém jim je pak automaticky dle zadaných kritérií generuje. Tento nástroj Vám ušetří spoustu práce s tvorbou nabídek. Vše vidíte na tzv. klientské kartě.

Kufr zájezdů

Klient si jednoduše do tzv. kufru vkládá zájezdy, o které má zájem. Může si vytisknout souhrnnou nabídku, nebo jen vybrané hotely podle jeho přání.

Úkolovník

Slouží pro komunikaci v rámci firmy. Můžete si tak se svými kolegy předávat informace, přidělovat úkoly a to na dvou úrovních důležitosti.

Evidence faktur za klienty, provizních faktur

Prostor pro evidenci veškerých faktur. Systém za Vás hlídá i blížící se datum splatnosti a včas Vás upozorní na Váš email. Stejně tak můžete velmi jednoduše vystavovat provizní faktury přímo ze systému. Stejně tak nechybí ani možnost tisku pokladních dokladů.

Subdoména uzivatel.anchoice.cz

Každý uživatel systému AnChoice obdrží doménu ve formátu uživatel.anchoice.cz. V případě, že chcete využívat systém Anchoice k prezentaci zájezdů i pro své klienty, rádi Vám pomůžeme s přesměrování Vaší internetové domény na tuto adresu. Vaše doména nadále zůstane pod stávajícím názvem, ale svým klientům nabídnete revoluční funkce systému AnChoice.

Hosting subdomény

Všichni uživatelé systému Anchoice mají subdoménu ve formátu uživatel.anchoice.cz zdarma

Implementace systému

Vytvoření systému Anchoice stálo mnohonásobně více, než jsou náklady pro uživatele za každou jeho implementaci, i tak jsou náklady v porovnání s jinými systémy nabízejícími podstatně méně funkcí více, než příznivé.