Často kladené dotazy

Chci používat AnChoice jako svoji webovou prezentaci. Jakým způsobem bude web upravován?

Správa stránek v systému AnChoice je velice jednoduchá a zvládne ji každý, kdo umí pracovat s textovými editory. Je jen na Vás, jaké informace nebo obrázky budete zveřejňovat na své adrese. Konečný vzhled i úprava jsou jen na Vás. Vždy je Vám k dispozici naše bezplatná technická podpora, která Vám ráda pomůže a navede Vás při úpravách Vašich stránek.

Chtěl(a) bych používat Váš systém, ale bojím se, že nezvládnu jeho ovládání

Práce se systémem AnChoice je velice snadná a intuitivní. K dispozici máte i uživatelský manuál, jednoduše provedete základní nastavení a můžete začít prodávat. Pokud budete chtít, proškolíme Vás online nebo přímo u Vás v kanceláři. Každý uživatel systému má plný nárok na bezplatnou technickou podporu. Nemusíte se tedy obávat, že Vás necháme bez pomoci.

V čem je AnChoice jedinečný?

Systém AnChoice jako jediný na českém trhu nabízí přímou možnost rezervace a generování smlouvy u téměř 50 českých touroperátorů. Z celkové nabídky můžete vybrat pouze volné a dostupné zájezdy, rovnou ze systému je zarezervovat a vygenerovat cestovní smlouvu. Nemusíte nic telefonicky ověřovat, překlikávat z jednoho rezervačního systému do druhého a pak vyplňovat smlouvu. Vše na jednom místě – to je AnChoice.

Co když zájezd vybraný klientem není volný?

Po přihlášení do systému vidíte dostupné kapacity. Vyberete pro klienta odpovídající nabídku, hotely zaznačíte, systém zpracuje nabídku do formátu PDF a vy pošlete klientovi ucelenou nabídku tak rychle a jednoduše, jak to umí jen AnChoice. Nemusíte už pracně kopírovat údaje o hotelích a cenách, stačí jen vygenerovat jednu z 6 možných variant. Klient si po otevření nabídky a kliknutí na název hotelu otevře nabídku přímo na Vašich stránkách, kde provede objednávku.

Jak jsou řešené poptávky klientů?

Pokud si klient vybere zájezd, jednoduše provede nezávaznou poptávku přímo z Vašich stránek. Vy obdržíte jednak oznámení emailem s údaji o klientovi i objednávce a zároveň v systému uvidíte, co klient vybral a můžete tak jednoduše ve dvou krocích zájezd zarezervovat a prodat.

Jak zjistím návštěvnost stránek?

Systém AnChoice myslí i na zpětnou kontrolu. Nabízí tak mnoho statistických výstupů včetně kontroly návštěvnosti stránek.

Kolik cestovních kanceláří v systému najdu?

V AnChoice najdete bezmála 200 cestovních kanceláří. Nabídku každý týden rozšiřujeme a přidáváme další CK, aby výběr zájezdů byl pro Vás co nejširší. Pokud spolupracujete s touroperátorem, který Vám v nabídce schází, neváhejte nás kontaktovat. Upřednostníme tuto CK na seznamu a přidáme ji v nejbližší době. Všichni touroperátoři v naší nabídce jsou zahrnuti už v základní ceně, nemusíte si doplácet vůbec nic. Vše je již v základní ceně za Váš balíček.

Kolik stojí systém AnChoice?

Záleží na Vámi zvoleném balíčku i na době používání. Systém lze mít již za 99Kč měsíčně. Záleží pouze na Vás, jestli chcete systém použít pouze jako vyhledávač zájezdů nebo i jako svoji webovou prezentaci. Všechny balíčky si můžete objednat na určitý počet měsíců nebo na rok. Při roční objednávce jsou zvýhodněné ceny za implementaci systému. Ceny uvedené v ceníku jsou konečné, nečekají Vás žádné skryté poplatky a jiné záludnosti. Pokud budete potřebovat poradit s výběrem vhodného balíčku nebo budete chtít spočítat konečnou cenu, neváhejte se na nás obrátit. Naši operátoři jsou Vám plně k dispozici.

Mám své webové stránky uvedené na v tištěných materiálech. Nechci platit za novou doménu. Co s tím?

Nemusíte platit nic. V systému AnChoice máte hosting zdarma po celou dobu platnosti licence. Přesměrujeme Vaše stránky tak, aby zůstala zachována Vaše stávající adresa. Pokud nechcete měnit Vaši současnou webovou prezentaci, využijte možností balíčků AnChoice Start nebo AnChoice Basic a využívejte AnChoice interně ve Vaší kanceláři.

Mám vlastní webové stránky, chtěla bych ale nové a z Vašich šablon jsem si nevybral(a). Pomůžete mi?

Nevybral (a) jste si? Nevadí. Vzhled Vašich stránek upravíme na míru přímo dle Vašeho přání.

NENAŠLI JSTE ODPOVĚĎ NA VÁŠ DOTAZ?

Kontaktujte našeho obchodního zástupce. Rádi Vám doporučíme nejlepší cenový balíček pro Vaše podnikání. Využijte naše dlouholeté zkušenosti. Máme zájem aby jste byly úspěšní!.