Warning: session_start() [function.session-start]: open(/tmp/sess_ci1dc9cn56gtr20vamuogoqp05, O_RDWR) failed: Read-only file system (30) in /data/www.anchoice.cz/kirby/toolkit/lib/s.php on line 118
AnChoice - systém pro cestovní agentury a kanceláře | CK ItaliaMia v režimu ONLINE a další novinky v systému AnChoice

CK ItaliaMia v režimu ONLINE a další novinky v systému AnChoice

CK ItaliaMia v režimu ONLINE a další novinky v systému AnChoice

Do databáze jsme tento týden přidali další 2 cestovní kanceláře a 1 CK jsme nově uvedli do sekce ONLINE:

CK Italia Mia je ONLINE! Nyní můžete zájezdy této CK rezervovat přímo ze systému AnChoice. Nemusíte nikam překlikávat, ani nikam telefonovat. Jednoduše vyhledáte zájezd a přímo generujete rezervační číslo. O přístup do rezervačního systému kontaktujte paní Danielu Tolárkovou, info@italiamia.cz nebo na telefonu 774 402 004.

Nové CK v databázi:

CK Janeta s.r.o.
Cestovní kancelářJaneta se již 23 let specializuje na rodinné dovolené. V katalogu naleznete velmi žádaná letoviska, jako jsou v Itálii Bibione, Lignano a Kalábrie, ale i mnoho novinek, například Sicílii a Ischii. V Chorvatsku Vám vedle známých letovisek představí též letoviska Malinska a Baška na Krku, poloostrov Istria, Podgoru, Orebič, Bašku Vodu či Drvenik. Nelze opomenout ani nabídku španělských letovisek. CK Janeta nabízí i dotované zájezdy pro seniory 55+. V nabídce mají i lázeňské pobyty, kde si klient může vybrat z mnoha relaxačních i léčebných pobytů a balíčků služeb.
V případě zájmu o spolupráci kontaktujte prosím pana Romana Homolu tel. +420 775 577 981, email: info@janeta.cz

CK Mamut Tour, s.r.o.
CK MAMUT TOUR na trhu působí víc než 20 let. Nabízí autokarové pobytové zájezdy do Chorvatska, letecké, kombinované (letadlo/bus) a autokarové poznávací zájezdy. V nabídce dále najdete relaxační pobyty v termálních lázních s autobusovou dopravou nebo cykloturistické zájezdy. Organizují též zájezdy do Thajska na ostrov Koh Chang. Kromě bohaté nabídky lastminute zájezdů připraví CK Mamut Tour skupinové a školení zájezdy na míru dle požadavků klienta.
V případě zájmu o spolupráci kontaktujte prosím pana Radka Fišera tel. +420 311 622 632, email: fiser@mamut-tour.cz

Zároveň si Vás dovolujeme upozornit na stažení nabídky CK CONDOR z databáze. Společnost se nově zaobírá jiným směrem a v této době neorganizuje vlastní eurovíkendy.

CK Geovita
V průběhu března zásadním způsobem rozšířila nabídku zájezdů a pobyt, které lze prostřednictvím systému AnChoice nabízet a rezervovat.
Ověřte si zda máte Geovita,s.r.o. cestovní kancelář aktivovanou a můžete tak zájezdy nabízet a prodávat. Nabídka je skutečně široká a týká se destinací Maďarsko, Slovensko, Polsko, Česko, Slovinsko. V rámci těchto destinací je zaměření na rodinnou dovolenou, seniorské pobyty, lázeňské a ozdravné pobyty. Určitě Vás potěší i fakt, že provize za prodej zájezdů / pobytů si odečítáte ihned při prodeji zájezdu.
U CK Geovita najdete, co znáte a je velmi populární – Tatry, Sárvár, Budapešť, Moravské Toplice, Krakov, polské moře, Krkonoše, Jižní Slovensko, české lázně atd. V zimě nebudou chybět ani vyhlášená alpská lyžařská střediska. Aktivujte si CK Geovita a jistě tak nabídnete do prodeje cenově atraktivní zájezdy.
Vybrané zájezdy CK Geovita naleznete i na Vašich stránkách v nabídce TOP6.
Kontakt na CK Geovita, tel: 588 208 208, 558 740 308, rezervace@geovita.cz,

Sport-S, s.r.o.
Cestovní kancelář Sport-S existuje od roku 1990 a od počátku své existence se zaměřilana AKTIVNÍ DOVOLENOU – zejména lyžování v Alpách (v současné době cca 70středisek v Rakousku, Francii, Itálii aŠvýcarsku), vodácké zájezdy a programy, rafting, letní pobyty v Alpách, sportovní programy v Česku i akce profirmy, školy a skupiny. V nabídce nechybí poznávací zájezdy (zejména Severní a Jižní Amerika), cyklistické zájezdy, ale ani pobyty v termálech, u jezer i u moře.
Zájezdy Sport-S můžete rezervovat přímo ze systému AnChoice a na webu www.sport-s.cz máte možnost sledování svých zakázek, stavu plateb atd.
Rozšiřtesvoji nabídku o zájezdy a programy v duchu motta Sport-S: „V zimě na lyže,v létě na vodu…“
V případě zájmu o spolupráci prosím kontaktujtepaní Nikolu Benešovou, +420 474 624 088, info@sport-s.cz

09. Květen 2013
nové CK

Warning: Unknown: open(/tmp/sess_ci1dc9cn56gtr20vamuogoqp05, O_RDWR) failed: Read-only file system (30) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0