Warning: session_start() [function.session-start]: open(/tmp/sess_h6ovqune50kv919ku24htppkj2, O_RDWR) failed: Read-only file system (30) in /data/www.anchoice.cz/kirby/toolkit/lib/s.php on line 118
AnChoice - systém pro cestovní agentury a kanceláře | 38 CK s online přímou rezervací a dalších 55 CK s poptávkovým formulářem

38 CK s online přímou rezervací a dalších 55 CK s poptávkovým formulářem

38 CK s online přímou rezervací a dalších 55 CK s poptávkovým formulářem

Navštívíte veletrh cestovního ruchu MADI? Zastavte se u našeho stánku, rádi Vám systém představíme!
Zveme Vás současně i na prezentaci systému AnChoice, která proběhne 3.11. od 12:00 v rámci veletrhu MADI. Budeme pro Vás mít zajímavé informace, výborné občerstvení a soutěž o zájezd a další hodnotné ceny.

Netváříme se ONLINE, jsme opravdový ONLINE.

4 nové CK ONLINE a další 2 v režimu offline

CK Dolce Vita, a.s. ONLINE!
CK DOLCE VITA je specializována na letecké zájezdy do Tuniska, Řecka, Turecka, Egypta, Spojených arabských emirátů a na ostrovy Malta a Kypr. V nabídce naleznete levnější hotely, ale i luxusní resorty. Vybrat si můžete i typ stravování, a to vlastní stravu, snídani, polopenzi, all inclusive nebo ultra all inclusive, které uspokojí i náročné klienty. Kromě vypsaných termínů či hotelů Vám zaměstnanci CK rádi připraví dovolenou na míru, která bude stoprocentně vyhovovat Vašim požadavkům.

CK KM Travel, s.r.o. ONLINE!
Nabídka lokalit CK KM Travel se každým rokem rozšiřuje, mezi osvědčené stálice patří Řecko, Chorvatsko, Itálie, Bulharsko, Turecko a další....všude se o Vás postarají zkušení delegáti. Od roku 2003 nabízí KM Travel také tuzemské pobyty, Slovensko, lázeňské a relaxační pobyty. Na českém trhu podniká společnost KM Travel již od roku 1991 a svým klientům poskytuje zázemí silné a stabilní společnosti.

CK Orex Travel, s.r.o. ONLINE!
Společnost Orex travel začala působit v České republice a na Slovensku koncem roku 2010. Patří do sítě společnosti Anex Group, která má v oblasti cestovního ruchu již patnáctileté zkušenosti. Hlavní sídlo mateřské společnosti Anex Group je v turecké Antalyi, která je zaměřena na destinace Turecko a Egypt, přičemž každoročně přibývají nové destinace. V Evropě se vytvořila značka Orex Travel s cílem poskytovat svým klientům co nejkvalitnější služby za nejlepších podmínek. V letní sezóně je v nabídce Turecko, Egypt a Chorvatsko, v zimní sezoně můžete vybírat mezi pobyty v Dubaji, Thajsku, na Kanárských ostrovech a Maledivách.

CK Pantour, s.r.o. ONLINE!
CK Pantour nabízí pobytové zájezdy v celé oblasti Středozemního moře, specializuje se na Krétu, Rhodos a Tureckou rivieru. V oblasti cestovního ruchu se pohybují již mnoho let. Z tohoto důvodu nabízí spolehlivé i kvalitní služby v dlouhodobě prověřených hotelích či jiných ubytovacích zařízeních, a to za bezkonkurenční ceny nejen na českém trhu. Cílem CK Pantour je poskytovat Vám kvalitní dovolenou s důrazem na osobní přístup. Pro rodiny s dětmi nabízí zvýhodněné pobytové zájezdy po celou sezónu, v některých termínech pobyt zdarma i pro druhé dítě.

CK Kellner, s.r.o.
Cestovní kancelář Kellner byla založena v roce 1992 a specializuje se na pobytové zájezdy ve Středomoří. První zájezdy byly organizovány do Itálie. V současnosti je nejvýznamnější destinace Chorvatsko, kam pořádá CK Kellner zájezdy od roku 1993. V průběhu let byl program rozšiřován o pobyty v Itálii a poznávací zájezdy do řady evropských zemí. Zájezdy jsou nabízeny s autokarovou i vlastní dopravou.

CK Rudolf Reisen, s.r.o.
Cestovní kancelář RUDOLF REISEN působí již třináct let jako významný touroperátor specializující se na zájezdy do exotických zemí celého světa. Oceníte jeho dlouholeté zkušenosti, kvalitu služeb, indivuduální přístup, spolehlivost, flexibilitu a především zajímavé ceny.

Pokud chcete vyzkoušet, jak AnChoice funguje nebo jaká by mohla být Vaše nová webová prezentace, dejte nám vědět. Rádi pro Vás připravíme nabídku na míru.
Vstupte s námi do 21. století za méně než 100 Kč měsíčně!
Vyberte si z naší nabídky. Samozřejmostí je individuální přístup s možností úprav dle požadavků klienta.

12. Říjen 2011
veletrhy nové CK

Warning: Unknown: open(/tmp/sess_h6ovqune50kv919ku24htppkj2, O_RDWR) failed: Read-only file system (30) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0