Warning: session_start() [function.session-start]: open(/tmp/sess_h3p9etk69n777rck37023i1hq7, O_RDWR) failed: Read-only file system (30) in /data/www.anchoice.cz/kirby/toolkit/lib/s.php on line 118
AnChoice - systém pro cestovní agentury a kanceláře | DALŠÍ 3 CK NOVĚ ONLINE + ROZŠÍŘENÍ DATABÁZE O DALŠÍCH 6 CK

DALŠÍ 3 CK NOVĚ ONLINE + ROZŠÍŘENÍ DATABÁZE O DALŠÍCH 6 CK

DALŠÍ 3 CK NOVĚ ONLINE + ROZŠÍŘENÍ DATABÁZE O DALŠÍCH 6 CK

Stále pracujeme na rozšíření a zlepšení naší nabídky. Tento týden jsme dokončili propojení u dalších 3 cestovních kanceláří. Nově můžete využívat možnost přímých ONLINE rezervací:

  • CK Karma Tour, s.r.o. - ONLINE!
  • CK Shenko´s, s.r.o. - ONLINE!
  • CK Snail Travel International, a.s. - ONLINE!

Systém AnChoice tak v současné chvíli jako jediný na trhu nabízí možnost přímých ONLINE rezervací u 53 českých cestovních kanceláří!
V databázi najdete dále i nabídku dalších 89 touroperátorů s poptávkovým formulářem. Do databáze jsme v minulém týdnu přidali dalších 6 cestovních kanceláří:

CK Erika Tour, s.r.o.
Cestovní kancelář Erika Tour působí na trhu již 22 let. Hlavními obory činnosti je pořádání poznávacích zájezdů po celé Evropě, do exotických zemí a pobytových zájezdů.
V poznávacích zájezdech najdete krátké poznávací zájezdy, poznávací okruhy, pobytově poznávací zájezdy, zájezdy s lehkou turistikou a zájezdy po Česku. Za exotikou můžete vycestovat od Turecka po Čínu, od Indie po Vietnam, od Maroka po Madagaskar nebo od Kanady po Peru. Mezi jedny z nejoblíbenějších patří zájezdy do Jordánska. Pobytové zájezdy nabízí CK Erika Tour v Chorvatsku, Itálii a Španělsku, a to v hotelech, apartmánech i ve vybavených stanech. V nabídce najdete také relaxační a lázeňské pobyty v českých i slovenských lázních.
V případě zájmu o spolupráci kontaktujte prosím paní Vlaďku Kousalovou, tel. +420 481 623 637, email vladka@erikatour.cz

CK Livingstone, s.r.o.
Cestovní kancelář Livingstone nabízí poznávací zájezdy do celého světa - Afrika - Asie - Amerika - Austrálie - Antarktida. Dobrodružné akce i komfortní zájezdy pro náročné. Do hor, za kulturou, původními etnickými skupinami i na africké safari. Jejich doménou jsou malé skupinky a aktivní poznávání. Svým klientům nabízí neopakovatelné zážitky za doprovodu česky mluvícího průvodce. Akce na přání i pro malé skupiny.
V případě zájmu o spolupráci kontaktujte prosím paní Darju Milošovou, tel. +420 542 214 645, email darja@livingstone.cz

CK Marco Polo International, s.r.o.
Cestovní kancelář Marco Polo International byla založena v roce 1990. Za více než 20 let působení na českém a slovenském trhu si vybudovala pozici nejlepšího odborníka pro přípravu cest do exotických zemí a pozici kvalitního partnera pro přípravu služebních cest. Cílem této CK je nabídnout klientům (jednotlivcům i firmám) produkt, který by co nejvíce odpovídal potřebám. Ať se jedná o dovolenou, služební cestu, cestu za odměnu nebo motivační cestu, či pouze o zajištění letenky, vždy se snaží "ušít" cestu na míru.
V případě zájmu o spolupráci kontaktujte prosím pana Tomáše Endrise, tel. +420 222 314 666, email tomas.endris@marco-polo.cz

CK Periscope Skandinávie, s.r.o.
Cestovní kancelář Periscope Skandinávie je specialistou na poznávací zájezdy na Island, do Skandinávie, Irska, Skotska a Pobaltí. Nabídka zahrnuje letecké i autobusové zájezdy s širokou nabídkou ubytování od kvalitních hotelů, přes ubytovny, chatky až po stanové zájezdy. Většina zájezdů je turisticky nenáročných, ale nabízí i programy založené na pohybu v přírodě. Cestovní kancelář zajišťuje také pobyty pro skupiny, trajektovou dopravu, zimní nabídku a vydává katalog Periscope Svět s mnoha dalšími zajímavými destinacemi.
V případě zájmu o spolupráci kontaktujte prosím pana Miroslava Koňaříka, tel. +420 542 213 346, email mirek@skandinavie.cz

CK Teplická Rekrea, s.r.o.
Teplická Rekrea je na trhu od roku 1993. Jako jedna z mála CK má v nabídce prodloužené autokarové zájezdy (10 a 11 nocí) do Chorvatska a Španělska. Dále nabízí letecké zájezdy do Řecka – ostrov Kréta, Korfu a oblast Chalkidiki, letecké, autobusové zájezdy (možno i vlastní dopravou) do Španělska, Chorvatska a Itálie. Nechybí ani Slovensko – Dudince-Hokovce a poznávací zájezdy po Evropě (Paříž, Řím,Benátky, Londýn…)
V případě zájmu o spolupráci kontaktujte prosím paní Kateřinu Vosátkovou tel. +420 417 530 857 email katka@teprekrea.cz

CK Vitalita travel, s.r.o.
Cestovní kancelář Vitalita travel působí na trhu cestovního ruchu jako specialista na zájezdy do Egypta. Nabízí odlety z Parhy, Brna a Ostravy do letovisek Hurghada a Marsa Alam. V nabídce naleznete hotely s polopenzí a all inclusive vhodné pro všechny věkové kategorie, rodiny s dětmi tak i skupiny. Tento touroperátor nabízí svým klientům individuální přístup a vytvoření dovolené přesně na míru podle přání klientů.
V případě zájmu o spolupráci kontaktujte prosím paní Evu Mohamed, tel. +420 596 781 811, email info@ck-vitalita.cz

I nadále pracujeme na přidávání dalších cestovních kanceláří do databáze, aby nabídka pro Vás byla co nejširší.
Systém AnChoice je komplexním řešením. Naším cílem je nabídnout Vám kompletní služby od možnosti vytvoření moderní webové prezentace, přes ONLINE prodeje až po celou řadu doplňkových služeb. Nepřijdete o žádnou z Vašich dosavadních výhod u touroperátorů (např. vyšší provize, obratové slevy apod.). I nadále se zachová stávající smluvní vztah.

Pokud chcete vyzkoušet, jak AnChoice funguje nebo jaká by mohla být Vaše nová webová prezentace, dejte nám vědět. Rádi pro Vás připravíme nabídku na míru.

Vstupte s námi do 21. století za méně než 100 Kč měsíčně!
Vyberte si z naší nabídky. Samozřejmostí je individuální přístup s možností úprav dle požadavků klienta.

12. Duben 2012
nové CK nové funkce

Warning: Unknown: open(/tmp/sess_h3p9etk69n777rck37023i1hq7, O_RDWR) failed: Read-only file system (30) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0