Warning: session_start() [function.session-start]: open(/tmp/sess_tradg7uraph5v1phfi66t1g0t1, O_RDWR) failed: Read-only file system (30) in /data/www.anchoice.cz/kirby/toolkit/lib/s.php on line 118
AnChoice - systém pro cestovní agentury a kanceláře | ESO TRAVEL - již brzy ONLINE, CAMPANA, CZECH PARADISE, NATOUR, QUICKTOUR

ESO TRAVEL - již brzy ONLINE, CAMPANA, CZECH PARADISE, NATOUR, QUICKTOUR

ESO TRAVEL - již brzy ONLINE, CAMPANA, CZECH PARADISE, NATOUR, QUICKTOUR

!!!LAST MINUTE - POPLATKOVÉ PRÁZDNINY!!!

Využijte naší letní nabídky a objednejte si systém AnChoice. Všem novým uživatelům nabízíme speciální prázdninovou akci, kdy v období 1.7.2011 - 31.8.2011 mohou používat balíček AnChoice Mini zdarma!
Využijte tak naší skvělé nabídky a pracujte se systémem, který nabízí skutečné ONLINE propojení. Z jednoho místa můžete zájezd nejen vyhledat, ale i zarezervovat a dokonce i vygenerovat smlouvu. Tak proč si nezjednodušit práci a nešetřit čas a peníze? Tato jedinečná akce se pomalu chýlí ke konci. Neváhejte a objednávejte!

Netváříme se ONLINE, jsme opravdový ONLINE.

NOVÉ CK V DATABÁZI - JIŽ BRZY ESO TRAVEL ONLINE

CK Campana Tour, s.r.o.
Tento touroperátor nabízí široké spektrum zájezdů pobytových i poznávacích jak do evropských destinací, tak i do exotických míst.

CK Czech Paradise, s.r.o.
Od roku 2003 můžete poznávat vzdálené destinace s CK Czech Paradise. Osobní přístup ke klientovi je prioritou tohoto touroperátora.

CK ESO Travel, a.s. - brzy ONLINE!
ESO travel je dnes největší česká cestovní kancelář specializující se na dálkové exotické destinace. Nabídka exotických zájezdů čítá již 126 zemí a nemá obdobu v celém středoevropském regionu.

CK Natour, s.r.o.
CK Natour nabízí svým klientům kromě pobytových a poznávacích zájezdů i jazykové kurzy nebo zprostředkování letenek. Na českém trhu působí již od roku 1990.

CK Quicktour, s.r.o.
CK Quicktour je specialistou na pobyty v Chorvatsku. V současné době nabízí dovolenou v letoviscích po celém Jadranu. Využít můžete i široké nabídky poznávacích zájezdů, wellness nebo golf balíčků, jazykových pobytů nebo pobytů u moře s cvičením.

I nadále pracujeme na přidávání dalších cestovních kanceláří do databáze, aby nabídka pro Vás byla co nejširší.

Chystáme pro Vás velkou novinku!
O jejím spuštění Vás budeme informovat.

Systém AnChoice je komplexním řešením. Naším cílem je nabídnout Vám kompletní služby od možnosti vytvoření moderní webové prezentace, přes ONLINE prodeje až po celou řadu doplňkových služeb. Nepřijdete o žádnou z Vašich dosavadních výhod u tour operátorů (např. vyšší provize, obratové slevy apod.). I nadále se zachová stávající smluvní vztah.
Není na co čekat! Letní sezona je v plném proudu, šetřete svůj čas i náklady se systémem AnChoice CZ za méně než 100 Kč za měsíc!

Pokud chcete vyzkoušet, jak AnChoice funguje nebo jaká by mohla být Vaše nová webová prezentace, dejte nám vědět. Rádi pro Vás připravíme nabídku na míru.
Vstupte s námi do 21. století za méně než 100 Kč měsíčně!
Vyberte si z naší nabídky. Samozřejmostí je individuální přístup s možností úprav dle požadavků klienta.

10. Srpen 2011
nové CK akce

Warning: Unknown: open(/tmp/sess_tradg7uraph5v1phfi66t1g0t1, O_RDWR) failed: Read-only file system (30) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0