Warning: session_start() [function.session-start]: open(/tmp/sess_87cionbus7jtijt2se5hkehkf7, O_RDWR) failed: Read-only file system (30) in /data/www.anchoice.cz/kirby/toolkit/lib/s.php on line 118
AnChoice - systém pro cestovní agentury a kanceláře | Jarní tréning a 4 nové CK v databázi

Jarní tréning a 4 nové CK v databázi

Jarní tréning a 4 nové CK v databázi

Prodeje zájezdů na letošní sezónu jsou v plném proudu a my jsme pro Vás připravili opět celou řadu novinek a nástrojů, jak prodej ještě více zefektivnit.

U příležitosti spuštění nové verze systému AnChoice si Vás dovolujeme pozvat na "Jarní tréning AnChoice" . Probíhat bude začátkem dubna a registrace je již k dispozici na našem webu www.anchoice.cz/jarni-trening .
Pro úsporu Vašeho času a nákladů jsme se rozhodli uspořádat "tréningy" v každém krajském městě.
Neváhejte tedy a udělejte si čas, abyste detailně poznali všechny funkce, které Vám systém AnChoice přináší.

Do databáze jsme přidali další 4 cestovní kanceláře:

TIP Travel
Zakladatelem společnosti je úspěšný touroperátor TIP travel a.s. s 25 letou historií, zkušenostmi, silným finančním zázemím a pevnými partnerskými vztahy.
Nabízíme pobytové zájezdy do Portugalska, na Mallorku, Sicílii, Sardínii, do Kalábrie, Řecka, Egyptu, Tuniska, Turecka, Severního Kypru a na Maltu. Všechny zájezdy jsou vlastním produktem CK TIP travel, přičemž letecká doprava je zabezpečena na charterových letech společností Travel Service s odlety z Prahy, Brna a Bratislavy. Z těchto měst prodáváme i autobusové zájezdy do Bulharska a Chorvatska. Zákazníci mají možnost využít i individuální dopravu.
V případě zájmu o spolupráci kontaktujte paní Hanu Hálovou, tel. +420 774 522 682, obchod@tiptravel.eu

CK Juventour
Popredný slovenský touroperátor špecializovaný na Taliansko a zakladateľ klubu „Italia La Mia Passione“. Okrem bohatej ponuky ubytovania v hoteloch, rezidenciách, villaggiách, vidieckych sídlach, vilách ale aj zámkoch ponúka i celý rad služieb šitých priamo na mieru konkrétneho zákazníka. Individuálne poznávacie zájazdy, svadobné cesty, shopping tours, vínne cesty, výlety na kultúrne podujatia, športové akcie, ale i služby pre firemnú klientelu, kongresy, incentívne a teambuildingové cesty... Nech je želanie klienta v Taliansku akékoľvek, CK Juventour je vždy tá správna odpoveď.
V případě zájmu o spolupráci kontaktujte Ing. Gabrielu Sklar Pavlovu, tel +421 55 63 302 36, pavlova@juventour.sk

CK Grand Travel
Cestovní kancelář GRAND TRAVEL vznikla transformací cestovní agentury BALEZA před 4 roky. Společně působí již 11 let v cestovním ruchu.CK GRAND TRAVEL vytváří letecké EUROVÍKENDY nejen do metropolí Evropy, ale i autobusové poznávací zájezdy pro jednotlivce i skupiny všech věkových kategorie klientů. Nabízíme jednodenní a vícedenní zájezdy nejen v Česku ale i do evropských zemí. Díky dlouholetým zkušenostem garantujeme kvalitní služby atraktivním způsobem za příznivé ceny. CK GRAN TRAVEL je pojištěna proti úpadku podle zákona 159/1999 Sb.
V případě zájmu o spolupráci kontaktujte: Bc. Lenku Navrátilovoou, tel. 603 516 425, 517 371 868, info@grandtravel.cz

Diamant club
Vznikla přímou transformací CK Diamant club Int., Ing. Miloš Dvořák, která má za sebou již 21 roků své existence. Nabízíme pobytové zájezdy autokarem nebo vlastní dopravou do Chorvatska (Brela, Stari Grad a Drvenik), Itálie (Lido di Jesolo, Paestum, Lago di Garda a Sicílie - tam pouze letecky) a letecky do Španělska (Mallorca), dále poznávací zájezdy autokarem do Itálie, Rakouska, Německa, Chorvatska, Maďarska, Francie, Velké Británie a Turecka. Organizujeme letecké eurovíkendy do Barcelony, Říma, Paříže, Londýna a Istanbulu. U autokarové dopravy zajišťujeme svozy s mnohých měst v Čechách a na Moravě. Organizujeme i letecké zájezdy na Maltu, na Sri Lanku a na Kubu. Budoucím provizním partnerům nabízíme velmi slušnou provizi a kvalitní servis.
V případě zájmu o spolupráci kontaktujte: Ing. Moniku Vondráčkovou, tel. 542 216 936, mobil : 728 082 534, email: diamantclub@ck-diamant.cz

20. Březen 2014
jarní trénink nové CK

Warning: Unknown: open(/tmp/sess_87cionbus7jtijt2se5hkehkf7, O_RDWR) failed: Read-only file system (30) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0