Warning: session_start() [function.session-start]: open(/tmp/sess_gfmcipu0nlk5srs4hntqgpceb4, O_RDWR) failed: Read-only file system (30) in /data/www.anchoice.cz/kirby/toolkit/lib/s.php on line 118
AnChoice - systém pro cestovní agentury a kanceláře | Jarní trénink 2017 a nově zájezdy dalších 4 CK v systému AnChoice

Jarní trénink 2017 a nově zájezdy dalších 4 CK v systému AnChoice

Jarní trénink 2017 a nově zájezdy dalších 4 CK v systému AnChoice

Stejně jako každý rok si Vás i letos dovolujeme srdečně pozvat na

Jarní trénink AnChoice

Probíhat bude v dubnu/květnu a registrace je již k dispozici na našem webu

https://www.anchoice.cz/informace/jarni-trenink

Pro úsporu Vašeho času a Vašich nákladů opět pořádáme "tréninky" v každém krajském městě.
Vítáni jsou jak stálí uživatelé, tak i noví zájemci. Neváhejte tedy a udělejte si čas, abyste detailně poznali všechny funkce a využívali všechny "zbraně", které Vám systém AnChoice přináší.

Tréning je pochopitelně zdarma a zahrnuje občerstvení.

S potěšením Vám oznamujeme, že jsme do databáze přidali zájezdy dalších 4 CK

CK Azzurra Tours
Cestovní kancelář byla založena v roce 1993 jako „ touroperátor“ specializovaný hlavně na Itálii. Kromě tradičních pobytů, které najdete na webových stránkách, připravuje dovolenou na přání klienta a to pro rodiny, V.I.P, singles..Cílem je spokojenost zákazníka.
V případě zájmu o spolupráci kontaktujte paní Jarmilu Tichou, tel: +420 224 816 194, e-mail: Ticha@AzzurraTours.cz

CK UNITOUR
CK UNITOUR je touroperátor na Španělsko, nabízí ubytování v oblastech Costa Brava a Costa del Maresme, kde mimo cenově nejdostupnějšího ubytování ve stanech u moře v Campingu S'Abanell nabízí plejádu ubytovacích kapacit od apartmánů s vlastním vařením přes standardní 2 a 3 hotely až po luxusní 5* resorty s All Inclusive. Mimo to pořádá poznávací a dětské zájezdy, vč. letních dětských táborů u moře.
V případě zájmu o spolupráci kontaktujte pana Jana Heřmánka, tel: +420 777 206 923, e-mail: info@unitour.cz

CK Orex Travel
Cestovní kancelář Orex Travel s.r.o. působí na českém trhu od konce roku 2010. Pro letošní sezónu 2017 nabízí klientům zájezdy do destinací v Turecku, Severním Kypru, Řecku a Bulharsku.
V případě zájmu o spolupráci kontaktujte pana Tomáše Paszyce, tel: +420 255 700 159, e-mail: tomas.paszyc@orextravel.eu

CK Talpa
Cestovní kancelář Talpa je na trhu již dvacet let. Nabízíme lyžařské zájezdy do alpských středisek Francie, Itálie, Rakouska i Švýcarska. Největší nabídkou je ubytování ve Francii, střediscích Espace Killy - Tignes, Paradiski - Les Arcs i La Plagne, 3Vallées -Val Thorens, Mottaret i Les Menuires, Chamomix, Avoriaz, Val Cenis, Alpe d´Huez, Les 2 Alpes, Risoul, Vars, Serre Chevalier, Les Orres a dalších střediscích. Každoročně přidává nová střediska i nové ubytovací kapacity všech kategorií.
Pro letní sezónu zařadili pronájem hausbotů- říční plavby - tedy dovolenou na lodích, a to převážně ve Francii a dále letní pobyty na horách v Alpských střediscích s ledovcovým lyžováním.
V případě zájmu o spolupráci kontaktujte paní Janu Karšayovou, tel: +420 257 310 901, e-mail: talpa@talpa.cz

06. Duben 2017

Warning: Unknown: open(/tmp/sess_gfmcipu0nlk5srs4hntqgpceb4, O_RDWR) failed: Read-only file system (30) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0