Warning: session_start() [function.session-start]: open(/tmp/sess_cc1kmiqfcdtr88lj4t49kgeb70, O_RDWR) failed: Read-only file system (30) in /data/www.anchoice.cz/kirby/toolkit/lib/s.php on line 118
AnChoice - systém pro cestovní agentury a kanceláře | Jarní trénink a 6 nových CK v systému AnChoice

Jarní trénink a 6 nových CK v systému AnChoice

Jarní trénink a 6 nových CK v systému AnChoice

Prodeje zájezdů na letošní sezónu jsou v plném proudu a my jsme pro Vás připravili opět celou řadu novinek a nástrojů, jak prodej ještě více zefektnit.

Stejně jako vloni si Vás i letos dovolujeme srdečně pozvat na

Jarní trénink AnChoice

Probíhat bude v dubnu a registrace je již k dispozici na našem webu

www.anchoice.cz/informace/jarni-trenink

Pro úsporu Vašeho času a Vašich nákladů opět pořádáme "tréninky" v každém krajském městě.
Vítáni jsou jak stálí uživatelé, tak i noví zájemci. Neváhejte tedy a udělejte si čas, abyste detailně poznali všechny funkce a využívali všechny "zbraně", které Vám systém AnChoice přináší.

Tréning je pochopitelně zdarma a zahrnuje občerstvení.

S potěšením Vám oznamujeme, že jsme do databáze přidali 6 nových CK

APOLLON cestovní kancelář s.r.o.
Specialista již 21 let na pobytové zájezdy do ŘECKA (CHALKIDIKI – NEA VRASNA, SARTI, TORONI; KAMENA VOURLA – novinka roku 2015) a ŘECKÉ OSTROVY. Zájezdy nabízí autobusem s odjezdy z celé ČR a letecky s odletem z BRNA, OSTRAVY a PRAHY. Zajišťují také pobytově-poznávací zájezdy do Řecka a poznávací zájezdy po celé Evropě. Nabízí rovněž dotované Programy 55+ a zájezdy pro firemní, školní nebo jiné kolektivy za zvýhodněné ceny. Disponuje i vlastní autobusovou dopravou.
V případě zájmu o spolupráci kontaktujte paní Alenu Simeonidisovou, Tel: +420 777 571 108, e-mail: alena@ck-apollon.cz

CK Ikária
Působí od roku 1994. Hlavní destinace jsou především Maďarsko, Slovensko, Itálie, Česká republika, zajišťuje zájezdy pro kolektivy, jednodenní zájezdy, autobusové jízdenky a letenky.
V případě zájmu o spolupráci kontaktujte paní Danu Veselou, tel: +420 565 326 167, e-mail: ikaria@ck-ikaria.cz

CK LIKOTOUR s.r.o.
Specialista na oblast Palmové riviéry v Itálii, kde zajišťuje ubytování i dopravu autobusem. Pořádá pravidelné autobusové zájezdy do maďarských termálních lázní a zajišťuje i pouze ubytování.
V případě zájmu o spolupráci kontaktujte pana Koutného, tel: +420 542 210 264, e-mail: likotour@likotour.cz

CK Prima Parta
je cestovkou pro sólo cestovatele, tedy ty, kteří jsou právě na cestování sami. Pořádá víkendové pobyty, týdenní dovolené i zahraniční zájezdy především s aktivním programem: turistikou, cyklistikou lyžováním, vodáctvím a tancováním. Vše probíhá v přátelské atmosféře a dobrovolně.
V případě zájmu o spolupráci kontaktujte paní Jarmila Zíková, tel: :+420 602 688 620, email: ckprimaparta@seznam.cz

CHERRY TOUR s.r.o.
Od roku 1999 se specializuje na ubytování v nejkvalitnějších kempech Evropy, především v Chorvatsku. Zde disponuje širokou nabídkou kempového ubytování ve vlastních mobilních domech a karavanech. Doporučuje destinace Poreč, Baška – ostrov Krk, Biograd na Moru, Murter, Šibenik – Solaris, Živogošće. Kapacity jsou vhodné hlavně pro rodiny s dětmi, aktivní turisty a seniory. Specializuje se také na skupinové a tematické pobyty.
V případě zájmu o spolupráci kontaktujte paní Nikolu Jakoubkovou, tel: +420 596 924 531, e-mail: marketing@cherry-tour.cz

CK Gargano s.r.o.
Má výhradní zastoupení pro prodej pobytových zájezdů do vlastního areálu Villaggio Riccio v letovisku Mattinata na poloostrově Gargano v Itálii a působí na trhu přes 20let. Nabízí levnou letní dovolenou u moře, vhodnou pro rodiny s dětmi nebo pro skupiny přátel. Doprava je možná vlastní nebo patrovým autobusem (v nabídce 3 trasy). Ubytování nabízí v apartmánech TRILO a BILO s vlastním sociálním zařízením nebo v chatkách, karavanech a stanech, které mají k dispozici společné sociální zařízení v areálu.
V případě zájmu o spolupráci kontaktujte paní Ilonu Polcarovouvou, tel: +420 542 212 800, e-mail: gargano@gargano.cz

04. Duben 2016
jarní trénink nové CK

Warning: Unknown: open(/tmp/sess_cc1kmiqfcdtr88lj4t49kgeb70, O_RDWR) failed: Read-only file system (30) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0