0 Kč aktivační poplatek, nová funkce a 2 nové CK v portfoliu

0 Kč aktivační poplatek, nová funkce a 2 nové CK v portfoliu

V měsíci dubnu jsme pro Vás připravili speciální akci ve formě NULOVÉHO aktivačního poplatku. Ušetřit tak můžete až 2 000 Kč. Neváhejte, takto akce se nebude opakovat.

Přehled novinek z cestovního ruchu
Abyste nezmeškali žádnou aktualitu z cestovního ruchu, připravili jsme pro Vás na Ovládacím panel bohatou nabídku zpráv od našich partnerů COT, TTG a dalších.

Do databáze jsme tento týden přidali další 2 cestovní kanceláře:

CK AGM Travel s.r.o.
Cestovní kancelář AGM Travel je členem asociace českých cestovních kanceláří a agentur a na trhu je již 22. sezonu. Tato CK je rodinná firma, od roku 2000 je aktivní dovolená na lodi a na kole jejich jediná specializace a také hobby. Jiné typy zájezdů neorganizují. Cílem AGM Travel je pohoda, klid a spokojenost klientů, ke klientům mají osobní přístup, nesoutěží v počtech ani v dosažených obratech. Termíny zájezdů nabízejí od května do října. Doprava busem s vlekem v ceně.
V případě zájmu o spolupráci kontaktujte prosím paní Ivanu Novotnou tel. +420 728 484 253, email i.novotna@agmtravel.cz

CK Autoturist, a.s.
Autoturist je druhá nejstarší cestovní kancelář v České Repulice a na trhu je celých 47 let. Jak již název napovídá specializoval se dříve především na produkty dovolených pro automobilisty. Tento tradiční produkt zůstává a dále se rozvíjí, nicméně minimálně stejná pozornost je zaměřena na letecké zájezdy. Autoturist pořádá letecké zájezdy do Řecka, Španělska a Turecka, autobusové do Chorvatska, Španělska a Itálie a vlastní dopravou po celém světě. Kromě zájezdů si na našich pobočkách můžete koupit i dálniční známky české, rakouské, slovenské, slovinské a švýcarské. Pro motoristy máme i karnety a asistenční karty s daleko nejlepšími asistenčními službami v ČR i v zahraničí.
V případě zájmu o spolupráci kontaktujte prosím pana Marka Suta tel. +420 724 750 004, email marek.sut@autoturist.cz

17. Duben 2013
nové CK akce