Warning: session_start() [function.session-start]: open(/tmp/sess_tqgvuoohndfm729ba0lgfl2nk3, O_RDWR) failed: Read-only file system (30) in /data/www.anchoice.cz/kirby/toolkit/lib/s.php on line 118
AnChoice - systém pro cestovní agentury a kanceláře | 3. narozeniny AnChoice, nová verze 3.0 a 4 nové CK v databázi AnChoice

3. narozeniny AnChoice, nová verze 3.0 a 4 nové CK v databázi AnChoice

3. narozeniny AnChoice, nová verze 3.0 a 4 nové CK v databázi AnChoice

My slavíme a dárek dostáváte Vy. U příležitosti našich 3. narozenin jsme pro Vás připravili zbrusu novou verzi 3.0, ve které naleznete opět další inovace. Věříme, že díky nim opět zvýšíte svou konkurenceschopnost a Vám přinesou další důležité nástroje pro každodenní práci s Vašimi klienty. V průběhu května bude nová verze implementována. Kompletní seznam všech novinek spolu s instrukcemi, jak s verzí 3.0 pracovat obdržíte v dalším newsletteru.
Děkujeme za dosavadní důvěru, která nás ujišťuje, že to děláme správně :-)

Dále jsme do systému přidali další 4 CK.

PETRA TOUR
Je dlouholetým specialistou na termální ostrov Ischia. Klienti mají k dispozici širokou nabídku ubytování, od rodinných hotelů až po luxusní hotelové resorty, přičemž každý hotel má své termální bazény. Pořádá skupinové pobyty se cvičením, ale rovněž dokáže vytvořit pobyt tzv. „na míru“. Příjemný pocit z pobytu dotváří naši čeští delegáti, kteří jsou na Ischii celoročně. Klienti mohou využít letecké, autobusové nebo vlastní dopravy.
V případě zájmu o spolupráci kontaktujete pana Štěpána Irru, 386 352 653, email: petra@petratour.cz

Krasim tour - specialista na Bulharsko
Již devatenáctou sezónu naší specializací zůstává destinace, které dobře rozumíme, jižní Bulharsko. Novinkou je několik nových ubytování v Primorsku a na Slunečném pobřeží. Jako předešlé roky, tak i letos nabízíme množství velmi zajímavých slev. Jako odletová místa nabízíme PRAHU, BRNO, OSTRAVU a PARDUBICE na 7, 10, 11 a 14 denní pobyty. Při dodržení leteckých termínů je možné využít i vlastní dopravu.
V případě zájmu o spolupráci kontaktujete paní Dášu Fraňkovou, 567 313 639, e-mail: info@krasimtour.cz

ILTON TRAVEL s.r.o.
působí na českém trhu a specializuje se na pobytové zájezdy k moři. Pro přepravu klientů využíváme výhradně charterovou leteckou dopravu. V sezóně 2014 jsme připraveni poskytovat svým klientům perfektní servis.
V případě zájmu o spolupráci kontaktujete pana Michala Frčku, 810 188 888, e-mail: mfrcka@ilton.cz

CK GATTOM TOUR
Nabízí destinace, které dobře znáte – Chorvatsko, Řecko, atd. ale i trošku exotické a méně známe, jako Namíbie, Thajsko Sri Lanka. V rámci těchto destinací se zaměřujeme na rodinnou dovolenou, seniorské pobyty, lázeňské a ozdravné pobyty, safari... Určitě Vás potěší i fakt, že provize za prodej zájezdů je ve většině 10%.
V případě zájmu o spolupráci kontaktujete paní Dagmar Liščákovou, 596 811 696, e-mail: gattom@email.cz

Systém AnChoice je komplexním řešením. Naším cílem je nabídnout Vám kompletní služby od možnosti vytvoření moderní webové prezentace, přes ONLINE prodeje až po celou řadu doplňkových služeb. Nepřijdete o žádnou z Vašich dosavadních výhod u touroperátorů (např. vyšší provize, obratové slevy apod.). I nadále se zachová stávající smluvní vztah.
Pokud chcete vyzkoušet, jak AnChoice funguje nebo jaká by mohla být Vaše nová webová prezentace, dejte nám vědět. Rádi pro Vás připravíme nabídku na míru.
Vyberte si z naší nabídky. Samozřejmostí je individuální přístup s možností úprav dle požadavků klienta.

07. Květen 2014
nová verze nové CK

Warning: Unknown: open(/tmp/sess_tqgvuoohndfm729ba0lgfl2nk3, O_RDWR) failed: Read-only file system (30) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0