Warning: session_start() [function.session-start]: open(/tmp/sess_h12cbmla8mh5ghnq8a8pep4b96, O_RDWR) failed: Read-only file system (30) in /data/www.anchoice.cz/kirby/toolkit/lib/s.php on line 118
AnChoice - systém pro cestovní agentury a kanceláře | Německé a rakouské cestovní kanceláře a novinky v AnChoice

Německé a rakouské cestovní kanceláře a novinky v AnChoice

Německé a rakouské cestovní kanceláře a novinky v AnChoice

Děkujeme všem klientům, kteří na veletrhu MADI navštívili naši expozici. Váš obrovský zájem nás velmi potěšil. Budeme se i nadále nažit, aby naše služby byly inovativní, kvalitní a jedinečné.
Současně bychom se rádi omluvili těm, kteří se na naši prezentaci z důvodu výrazně vyššího zájmu, než který umožňovala kapacita sálu, nedostali. Věříme, že jste se v naší expozici následně seznámili s naší nabídkou.

Na základě velmi častých dotazů, čím se náš produkt liší od podobných na trhu, znovu připomínáme:

Přímé ONLINE rezervace z jednoho místa – TO JE TEN HLAVNÍ ROZDÍL!!!

Novinky z AnChoice pro tento týden:

Německé a rakouské cestovní kanceláře
V exkluzivní spolupráci s CK Rudolf Reisen (Velký Semerink) vám nyní nabízíme vyhledávač německých a rakouských CK.
Těšit se můžete na kompletní přehled všech německých a rakouských touroperátorů v českém i německém jazyce. Připravili jsme pro vás přehlednou vyhledávací masku, která nezmění současný vzhled Vašich stránek a tak se dá snadno začlenit na váš web. Online ověřování dostupnosti jistě oceníte nejen v hlavní sezoně. Dále ve vyhledávači nalezente spoustu dalších užitečných funkcí jako např. recenze hotelů, údaje o zemích a destinacích, možnost zajistit parkování nebo půjčení vozu a mnoho dalších informací,které zjednoduší váš prodej.
Využijte této možnosti a rozšiřte svoji nabídku o zajímavé zájezdy za výborné ceny!

Nové balíčky
Rádi bychom vás upozornili na změnu v balíčcích našich služeb. Vzhledem k novým funkcím našeho systému AnChoice jsme připravili nový ceník, který zahrnuje všechny nově přidané funkce.
Rozdělení jednotlivých funkcí jsme přizpůsobili vašim návrhům a doufáme, že tato změna bude krokem k lepšímu využití všech možností systému AnChoice a povede k vaší naprosté spokojenosti.

I nadále pracujeme na přidávání dalších cestovních kanceláří do databáze, aby nabídka pro Vás byla co nejširší. Pokud víte o cestovní kanceláři, která v naší databázi zatím chybí, napište nám. Rádi ji pro Vás zpravujeme a přidáme do systému.

Systém AnChoice je komplexním řešením.Naším cílem je nabídnout Vám kompletní služby od možnosti vytvoření moderní webové prezentace, přes ONLINE prodeje až po celou řadu doplňkových služeb. Nepřijdete o žádnou z Vašich dosavadních výhod u tour operátorů (např. vyšší provize, obratové slevy apod.). I nadále se zachová stávající smluvní vztah.

Pokud chcete vyzkoušet, jak AnChoice funguje nebo jaká by mohla být Vaše nová webová prezentace, dejte nám vědět. Rádi pro Vás připravíme nabídku na míru.
Vstupte s námi do 21. století za méně než 100Kč měsíčně!
Vyberte si z naší nabídky. Samozřejmostí je individuální přístup s možností úprav dle požadavků klienta.

10. Listopad 2011
veletrhy nové funkce

Warning: Unknown: open(/tmp/sess_h12cbmla8mh5ghnq8a8pep4b96, O_RDWR) failed: Read-only file system (30) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0