Warning: session_start() [function.session-start]: open(/tmp/sess_mjqt0odg72ecm5tv2te4ujpij2, O_RDWR) failed: Read-only file system (30) in /data/www.anchoice.cz/kirby/toolkit/lib/s.php on line 118
AnChoice - systém pro cestovní agentury a kanceláře | Newsletter č.1

Newsletter č.1

Newsletter č.1

AnChoice CZ s.r.o. přichází na trh s dlouho očekávanou novinkou určenou všem cestovním agenturám i cestovním kancelářím. Tento inovativní systém Vám nabízí účinný nástroj pro zefektivnění Vaší práce.
Systém Anchoice je komplexním řešením. Už nebudete muset pátrat napříč různými rezervačními systémy a následně ověřovat dostupnost zájezdu. U nás získáte nejen bohatou nabídku zájezdů od kvalitních a prověřených tour operátorů, ale i možnost snadno vyhledat, zarezervovat a prodat zájezd ONLINE z jednoho místa bez zdlouhavých procedur. Nepřijdete o žádnou z Vašich dosavadních výhod u touroperátorů (např. vyšší provize, obratové slevy apod.). Váš smluvní vztah je zachován.

Naším cílem je nabídnout Vám kompletní služby od možnosti vytvoření moderní webové prezentace, přes ONLINE prodeje až po celou řadu doplňkových služeb:

  • komplexní systém pro správu vašeho webu a emailových schránek
  • automatické aktualizace nabídek
  • přehledné vyhledávání z celkové nabídky a s použitím vyhledávacích kritérií
  • přehledná správa rezervací, objednávek, databáze klientů
  • ŽÁDNÁ NUTNOST INSTALACE SOFTWARE do Vašeho počítače
  • optimalizace (SEO) pro rychlejší vyhledávání Vašich stránek
  • kalkulace ceny zájezdu
  • bohatá fotogalerie
  • PDF výstupy pro Vaše klienty i ve formátu do výlohy
  • nespočet dalších užitečných funkcí, které Vám výrazně zjednoduší Vaši práci.

Systém AnChoice šetří čas a peníze Vám i Vašim klientům! V současné době nabízíme více než dvě desítky českých touroperátorů s možností přímé ONLINE rezervace. Na propojení s téměř všemi ostatními touroperátory, kteří disponují ONLINE rezervacemi usilovně pracujeme a denně jsou do systému přidáváni.

Přestože prioritou projektu AnChoice je především maximální usnadnění práce při využití ONLINE systémů, stále je na trhu mnoho touroperátorů, kteří dosud nedisponují ONLINE rezervačními systémy. Postupně jsou do systému zařazovány i jejich zájezdy, aby bylo portfolio zájezdů co nejpestřejší.
Vstupte s námi do 21. století za méně než 100 Kč měsíčně!
Vyberte si z naší nabídky. Samozřejmostí je individuální přístup s možností úprav dle požadavků klienta.

23. Květen 2011
nové CK nová verze

Warning: Unknown: open(/tmp/sess_mjqt0odg72ecm5tv2te4ujpij2, O_RDWR) failed: Read-only file system (30) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0