Warning: session_start() [function.session-start]: open(/tmp/sess_rkq0dbsjokc7d9e2mlpuabc7v1, O_RDWR) failed: Read-only file system (30) in /data/www.anchoice.cz/kirby/toolkit/lib/s.php on line 118
AnChoice - systém pro cestovní agentury a kanceláře | Newsletter č.4

Newsletter č.4

Newsletter č.4

DEMOverze, kterou jsme spustili minulý týden, se setkala s velkým úspěchem u zájemců o systém AnChoice. Neváhejte a napište si také o její zaslání a vyzkoušejte si, jak systém funguje a jak je jeho ovládání snadné a intuitivní. Ověřte si, že AnChoice je přehledný, jednoduchý a rychlý nástroj pro velké i malé agentury a kanceláře!
Nově je AnChoice CZ, s.r.o. členem Asociace cestovních kanceláří ČR a Asociace českých cestovních kanceláří a agentur.

Systém AnChoice šetří čas a peníze Vám i Vašim klientům! V současné době nabízíme téměř tři desítky českých touroperátorů s možností přímé ONLINE rezervace. Na propojení s téměř všemi ostatními touroperátory, kteří disponují ONLINE rezervacemi se usilovně pracuje a denně jsou do systému přidáváni.

NOVÉ CK V DATABÁZI
Během minulého týdne jsme pro Vás také přidali do databáze 4 ONLINE cestovní kanceláře:

CK Inex - specialista na zájezdy poznávací a pobytové po celé Evropě a to jak autobusy, tak letadly. Na českém trhu fungují již 21. sezonu.
CK Italieonline - specialista na dovolenou v Itálii. Na trhu úspěšně fungují již 16. sezonu.
CK Medina Tours - již od roku 2003 můžete vycestovat s CK Medina Tours do Tuniska, Egypta nebo do Turecka či Řecka.
CK Nova - je moderní cestovní kancelář, která již 21. sezonu nabízí širokou nabídku zájezdů všech typů do všech destinací světa.

Velká bomba v systému AnChoice již brzy!!! Zůstaňte nadále s námi a budete mít informace z první ruky.
Systém AnChoice je komplexním řešením. Naším cílem je nabídnout Vám kompletní služby od možnosti vytvoření moderní webové prezentace, přes ONLINE prodeje až po celou řadu doplňkových služeb. Nepřijdete o žádnou z Vašich dosavadních výhod u tour operátorů (např. vyšší provize, obratové slevy apod.). I nadále se zachová stávající smluvní vztah.

Není na co čekat! Letní sezona je v plném proudu, šetřte svůj čas i náklady se systémem AnChoice CZ za méně než 100 Kč za měsíc!
Pokud chcete vyzkoušet, jak funguje AnChoice funguje nebo jaká by mohla být Vaše nová webové prezentace, dejte nám vědět. Rádi pro Vás připravíme nabídku na míru.

Vstupte s námi do 21. století za méně než 100 Kč měsíčně!
Vyberte si z naší nabídky. Samozřejmostí je individuální přístup s možností úprav dle požadavků klienta.

15. Červen 2011
akce nové funkce nové CK

Warning: Unknown: open(/tmp/sess_rkq0dbsjokc7d9e2mlpuabc7v1, O_RDWR) failed: Read-only file system (30) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0