Warning: session_start() [function.session-start]: open(/tmp/sess_aa50q19mbepaf1b5db51p216p6, O_RDWR) failed: Read-only file system (30) in /data/www.anchoice.cz/kirby/toolkit/lib/s.php on line 118
AnChoice - systém pro cestovní agentury a kanceláře | Newsletter č.5

Newsletter č.5

Newsletter č.5

DEMOverze, kterou jsme spustili minulý týden, se setkala s velkým úspěchem u zájemců o systém AnChoice. Neváhejte a napište si také o její zaslání a vyzkoušejte si, jak systém funguje a jak je jeho ovládání snadné a intuitivní. Ověřte si, že AnChoice je přehledný, jednoduchý a rychlý nástroj pro velké i malé agentury a kanceláře!
Systém AnChoice šetří čas a peníze Vám i Vašim klientům! V současné době nabízíme téměř tři desítky českých touroperátorů s možností přímé ONLINE rezervace. Na propojení s téměř všemi ostatními touroperátory, kteří disponují ONLINE rezervacemi se usilovně pracuje a denně jsou do systému přidáváni.

NOVÉ CK V DATABÁZI
Během minulého týdne jsme pro Vás také přidali do databáze 2 další cestovní kanceláře:

CK Sardegna Travel, s.r.o.
Cestovní kancelář se specializuje na Sardinii, nabízí širokou škálu organizovaných zájezdů, ale i řadu služeb na míru dle individuálních přání svých zákazníků. V roce 2007 rozšířila svou nabídku o oblast Dolomit a italských Alp – zima/léto.

CK Pax Travel, s.r.o.
Slovenská cestovná kancelária PAXTRAVEL vstupuje do 19. sezóny se svojí širokovou nabídkou poznávacích zájezdů.
Další slovenské cestovní kanceláře budou do systému postupně přidávány.
Velká bomba v systému AnChoice již brzy!!! Zůstaňte nadále s námi a budete mít informace z první ruky.

Systém AnChoice je komplexním řešením. Naším cílem je nabídnout Vám kompletní služby od možnosti vytvoření moderní webové prezentace, přes ONLINE prodeje až po celou řadu doplňkových služeb. Nepřijdete o žádnou z Vašich dosavadních výhod u tour operátorů (např. vyšší provize, obratové slevy apod.). I nadále se zachová stávající smluvní vztah.
Není na co čekat! Letní sezona je v plném proudu, šetřte svůj čas i náklady se systémem AnChoice CZ za méně než 100 Kč za měsíc!

Pokud chcete vyzkoušet, jak funguje AnChoice funguje nebo jaká by mohla být Vaše nová webové prezentace, dejte nám vědět. Rádi pro Vás připravíme nabídku na míru.
Vstupte s námi do 21. století za méně než 100 Kč měsíčně!
Vyberte si z naší nabídky. Samozřejmostí je individuální přístup s možností úprav dle požadavků klienta.

22. Červen 2011
nové funkce nové CK akce

Warning: Unknown: open(/tmp/sess_aa50q19mbepaf1b5db51p216p6, O_RDWR) failed: Read-only file system (30) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0