Warning: session_start() [function.session-start]: open(/tmp/sess_sp1nkj2e0kqhrq696jt2q5r9h6, O_RDWR) failed: Read-only file system (30) in /data/www.anchoice.cz/kirby/toolkit/lib/s.php on line 118
AnChoice - systém pro cestovní agentury a kanceláře | Newsletter č.6

Newsletter č.6

Newsletter č.6

!!!POPLATKOVÉ PRÁZDNINY!!!

Využijte naší letní nabídky a objednejte si systém AnChoice na 2 měsíce zdarma! Všem novým uživatelům nabízíme speciální prázdninovou akci, kdy v období 1.7.2011 - 31.8.2011 mohou používat balíček AnChoice Mini zcela zdarma!
Využijte tak naší skvělé nabídky a pracujte se systémem, který nabízí skutečné ONLINE propojení. Z jednoho místa můžete zájezd nejen vyhledat, ale i zarezervovat a dokonce i vygenerovat smlouvu. Tak proč si nezjednodušit práci a nešetřit čas a peníze?

Netváříme se ONLINE, jsme opravdový ONLINE.

NOVÉ CK V DATABÁZI
Během minulého týdne jsme pro Vás také přidali do databáze 3 další ONLINE cestovní kanceláře a 2 offline touroperátory:

CK Datour, s.r.o.
Cestovní kancelář se specializuje na letní i zimní dovolenou v Rakousku, kde nabízí širokou škálu pobytových a poznávacích zájezdů. Na letní dovolenou k moři můžete s Datourem vyrazit do Řecka na krásný ostrov Korfu.

CK Poznání, s.r.o.
Specialitou CK Poznání jsou poznávací a pobytové zájezdy v duchu aktivní dovolené. Turistika nebo cyklo, daleké cesty či treking v exotice i v méně vzdálených místech jsou jen další nabídkou, kterou Vám tento touroperátor nabízí.

CK Sport S, s.r.o.
Sportovně zaměřená CK nabízí aktivní pojetí dovolené, lyžování v Alpách, rafting, vodácké aktivity, poznávací zájezdy a cesty, cyklistiku a sportovní programy v Česku. Využít můžete i jejich nabídky pobytů v horách, v termálech i u moře, inline zájezdů, akcí pro školy, firmy atd.

CK Akvila, s.r.o.
Tato cestovní kancelář již od roku 1991 organizuje letecké pobytové zájezdy zejména do Řecka, Turecka a Bulharska.

CK Ancora, s.r.o.
S CK Ancora si můžete vybrat, jestli Vaši dovolenou strávíte v létě u moře v zemích jako je Řecko, Bulharsko, Turecko a další nebo jestli vyrazíte v zimě na hory.

I nadále pracujeme na přidávání dalších cestovních kanceláří do databáze, aby nabídka pro Vás byla co nejširší.
Přidejte si nás na Facebooku mezi své přátele do 7.7.2011. Z nových přátel vybereme jednoho, který získá balíček dle svého výběru ZDARMA.*

Systém AnChoice je komplexním řešením. Naším cílem je nabídnout Vám kompletní služby od možnosti vytvoření moderní webové prezentace, přes ONLINE prodeje až po celou řadu doplňkových služeb. Nepřijdete o žádnou z Vašich dosavadních výhod u tour operátorů (např. vyšší provize, obratové slevy apod.). I nadále se zachová stávající smluvní vztah.

Není na co čekat! Letní sezona je v plném proudu, šetřte svůj čas i náklady se systémem AnChoice CZ za méně než 100 Kč za měsíc!

Pokud chcete vyzkoušet, jak AnChoice funguje nebo jaká by mohla být Vaše nová webová prezentace, dejte nám vědět. Rádi pro Vás připravíme nabídku na míru.

Vstupte s námi do 21. století za méně než 100 Kč měsíčně.

Vyberte si z naší nabídky. Samozřejmostí je individuální přístup s možností úprav dle požadavků klienta.

29. Červen 2011
akce nové CK

Warning: Unknown: open(/tmp/sess_sp1nkj2e0kqhrq696jt2q5r9h6, O_RDWR) failed: Read-only file system (30) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0