Newsletter č.8

Newsletter č.8

!!!POPLATKOVÉ PRÁZDNINY aneb AnChoice MINI na prázdniny!!!

Využijte naší letní nabídky a objednejte si systém AnChoice na 2 měsíce zdarma! Všem novým uživatelům nabízíme speciální prázdninovou akci, kdy v období 1.7.2011 - 31.8.2011 mohou používat balíček AnChoice Mini zdarma!
Využijte tak naší skvělé nabídky a pracujte se systémem, který nabízí skutečné ONLINE propojení. Z jednoho místa můžete zájezd nejen vyhledat, ale i zarezervovat a dokonce i vygenerovat smlouvu. Tak proč si nezjednodušit práci a nešetřit čas a peníze?

Netváříme se ONLINE, jsme opravdový ONLINE.

NOVÉ CK V DATABÁZI
Během minulého týdne jsme pro Vás přidali do databáze 5 dalších cestovních kanceláří:

CK Azzurro, s.r.o.
Tento touroperátor je specialistou na zájezdy do Itálie.

CK Honza Service, s.r.o.
S CK Honza můžete cestovat do Španělska a Turecka již od roku 1990.

CK Rywal, s.r.o.
Cestovní kancelář Rywal Vám zařídí dovolenou v oblíbených destinacích v Chorvatsku, Itálii, Maďarsku a Řecku.

CK Tep Tour, s.r.o.
Tep Tour nabízí jak pobytové zájezdy do destinací jako je Chorvatsko, Itálie, Španělsko, Maďarsko a Kypr i pobyty se cvičením a to v Chorvtasku a Itálii.

CK Tilia, s.r.o.
Cestovní kancelář TILIA se specializuje především na poznávací zájezdy do Izraele a Jordánska a na léčebné a relaxační pobyty u Mrtvého moře v Izraeli a v Jordánsku.
I nadále pracujeme na přidávání dalších cestovních kanceláří do databáze, aby nabídka pro Vás byla co nejširší.

Systém AnChoice je komplexním řešením. Naším cílem je nabídnout Vám kompletní služby od možnosti vytvoření moderní webové prezentace, přes ONLINE prodeje až po celou řadu doplňkových služeb. Nepřijdete o žádnou z Vašich dosavadních výhod u tour operátorů (např. vyšší provize, obratové slevy apod.). I nadále se zachová stávající smluvní vztah.
Není na co čekat! Letní sezona je v plném proudu, šetřete svůj čas i náklady se systémem AnChoice CZ za méně než 100 Kč za měsíc!

Pokud chcete vyzkoušet, jak AnChoice funguje nebo jaká by mohla být Vaše nová webová prezentace, dejte nám vědět. Rádi pro Vás připravíme nabídku na míru.
Vstupte s námi do 21. století za méně než 100 Kč měsíčně!
Vyberte si z naší nabídky. Samozřejmostí je individuální přístup s možností úprav dle požadavků klienta.

27. Červenec 2011
akce nové CK