Warning: session_start() [function.session-start]: open(/tmp/sess_r59l0e3vre8tt6k1ibb92aaaa4, O_RDWR) failed: Read-only file system (30) in /data/www.anchoice.cz/kirby/toolkit/lib/s.php on line 118
AnChoice - systém pro cestovní agentury a kanceláře | Newsletter č.9

Newsletter č.9

Newsletter č.9

!!!POPLATKOVÉ PRÁZDNINY!!!

Využijte naší letní nabídky a objednejte si systém AnChoice na 2 měsíce zdarma! Všem novým uživatelům nabízíme speciální prázdninovou akci, kdy v období 1.7.2011 - 31.8.2011 mohou používat balíček AnChoice Mini zdarma!
Využijte tak naší skvělé nabídky a pracujte se systémem, který nabízí skutečné ONLINE propojení. Z jednoho místa můžete zájezd nejen vyhledat, ale i zarezervovat a dokonce i vygenerovat smlouvu. Tak proč si nezjednodušit práci a nešetřit čas a peníze?

Netváříme se ONLINE, jsme opravdový ONLINE.

NOVÉ CK V DATABÁZI
Během minulého týdne jsme pro Vás přidali do databáze ONLINE CK FISCHER!

CK Fischer, a.s.
Tento touroperátor je stálicí na českém trhu i v naší databázi. Nově jsme pro Vás připravili možnost ONLINE rezervací a objednávek!

CK Čestyl s.r.o.
S CK Čestyl můžete trávit dovolenou již od roku 1996. Vycestovat můžete do Chorvatska, Rakouska, Itálie, Francie nebo strávit dovolenou v Čechách.

CK Travel 2002, s.r.o.
Již 22.sezonu nabízí CK Travel 2002 dovolenou v mnoha evropských destinacích jako je Řecko, Španělsko, Bulharsko a nebo také Kypr.

V příštím týdnu pro Vás chystáme spuštění novinky v naší nabídce!

Systém AnChoice je komplexním řešením. Naším cílem je nabídnout Vám kompletní služby od možnosti vytvoření moderní webové prezentace, přes ONLINE prodeje až po celou řadu doplňkových služeb. Nepřijdete o žádnou z Vašich dosavadních výhod u tour operátorů (např. vyšší provize, obratové slevy apod.). I nadále se zachová stávající smluvní vztah.
Není na co čekat! Letní sezona je v plném proudu, šetřete svůj čas i náklady se systémem AnChoice CZ za méně než 100 Kč za měsíc!

Pokud chcete vyzkoušet, jak AnChoice funguje nebo jaká by mohla být Vaše nová webová prezentace, dejte nám vědět. Rádi pro Vás připravíme nabídku na míru.
Vstupte s námi do 21. století za méně než 100 Kč měsíčně!
Vyberte si z naší nabídky. Samozřejmostí je individuální přístup s možností úprav dle požadavků klienta.

03. Srpen 2011
akce nové CK

Warning: Unknown: open(/tmp/sess_r59l0e3vre8tt6k1ibb92aaaa4, O_RDWR) failed: Read-only file system (30) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0