Warning: session_start() [function.session-start]: open(/tmp/sess_ovils9irjp5gn2cuasdds8aif5, O_RDWR) failed: Read-only file system (30) in /data/www.anchoice.cz/kirby/toolkit/lib/s.php on line 118
AnChoice - systém pro cestovní agentury a kanceláře | Nová webová prezentace a další nové CK v databázi

Nová webová prezentace a další nové CK v databázi

Nová webová prezentace a další nové CK v databázi

!!!NOVÝ WEB ANCHOICE CZ!!!
Tento týden jsme pro Vás zprovoznili novou webovou prezentaci systému AnChoice. Není to jen nový vzhled. Přidali jsme nové stránky, vložili jsme video o systému AnChoice, rozšířili jsme stávající informace na základě Vašich dotazů a přání. Doufáme, že nová prezentace se Vám bude líbit, bude pro Vás přehledná a přínosná.
Navštivte naše stránky na http://www.anchoice.cz a nebojte se nám napsat Váš názor.

Netváříme se ONLINE, jsme opravdový ONLINE.

NOVÉ CK V DATABÁZI

CK Benatour, s.r.o.
Cestovní kancelář Bena Tour byla založena v roce 1990 a nabízí pobytové i poznávací zájezdy, eurovíkendy nebo lázeňské pobyty v oblíbených destinacích jako je Francie, Itálie, Rakousko, Tunisko a Chorvatsko.

CK Mauthner, s.r.o.
Tato cestovní kancelář je oprávněna používat titul "Specialista na Rakousko", který jim udělila Rakouská národní marketingová organizace pro cestovní ruch Österreich Werbung. Vyzkoušejte jejich zimní nabídku na lyžování v Rakousku a Itálii.

CK Mediteran Travel, s.r.o.
Cestovní kancelář Mediteran Travel nabízí pobytové zájezdy do Chorvatska. Nabízí i rodinnou dovolenou v apartmánech v Chorvatsku a každou sezonu svou nabídku rozšiřuje o další a zajimavé kapacity.

I nadále pracujeme na přidávání dalších cestovních kanceláří do databáze, aby nabídka pro Vás byla co nejširší.

Systém AnChoice je komplexním řešením. Naším cílem je nabídnout Vám kompletní služby od možnosti vytvoření moderní webové prezentace, přes ONLINE prodeje až po celou řadu doplňkových služeb. Nepřijdete o žádnou z Vašich dosavadních výhod u tour operátorů (např. vyšší provize, obratové slevy apod.). I nadále se zachová stávající smluvní vztah.

Pokud chcete vyzkoušet, jak AnChoice funguje nebo jaká by mohla být Vaše nová webová prezentace, dejte nám vědět. Rádi pro Vás připravíme nabídku na míru.
Nemůžete se rozhodnout? Rádi Vám systém představíme ONLINE nebo přímo u Vás v kanceláři. Prezentace systému je zdarma. Neváhejte a kontaktujte nás!
Vstupte s námi do 21. století za méně než 100 Kč měsíčně!
Vyberte si z naší nabídky. Samozřejmostí je individuální přístup s možností úprav dle požadavků klienta.

15. Září 2011
nové CK

Warning: Unknown: open(/tmp/sess_ovils9irjp5gn2cuasdds8aif5, O_RDWR) failed: Read-only file system (30) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0