Warning: session_start() [function.session-start]: open(/tmp/sess_58quqtlmmijq8tb53954c20ku1, O_RDWR) failed: Read-only file system (30) in /data/www.anchoice.cz/kirby/toolkit/lib/s.php on line 118
AnChoice - systém pro cestovní agentury a kanceláře | Nové CK v databázi AnChoice a informace o úpadku CK Redgreen Tours, s.r.o.

Nové CK v databázi AnChoice a informace o úpadku CK Redgreen Tours, s.r.o.

Nové CK v databázi AnChoice a informace o úpadku CK Redgreen Tours, s.r.o.

Dovolujeme si Vás informovat o úpadku CK Redgreen Tours, s.r.o. a jejím vyřazení z databáze AnChoice - více informací najdete přímo na stránkách cestovní kanceláře .

Systém AnChoice v současné chvíli jako jediný na trhu nabízí možnost přímých ONLINE rezervací u více než 55 českých cestovních kanceláří!

V databázi najdete dále i nabídku dalších 95 touroperátorů s poptávkovým formulářem. Do databáze jsme v minulém týdnu přidali další 3 cestovní kanceláře:

CK Afrodita, s.r.o.
Cestovní kancelář Afrodita má ve své nabídce široký výběr hotelů na západní Krétě a turecké riviéře. Dále můžete vybírat z osvědčených hotelů v Istanbulu nebo si nechat zpracovat nabídku na míru podle Vašich požadavků.
V případě zájmu o spolupráci kontaktujte prosím paní Vendulu Košatovou, tel. +420 222 210 670 email vendula@ckafrodita.cz

CK D-Tour, s.r.o.
Cestovní kancelář D-TOUR s.r.o. působí na trhu od r.1993. Specializuje se na pobyty na Slovensku a v České republice, léčebné a rehabilitační pobyty a také pobyty pro seniory. Jedná se především o termální lázně Velký Meder, Podhájska, Bešeňová a další, autokarem i vlastní dopravou. Nabízí pobyty po celé ČR, ale hlavně jižní Čechy.
V případě zájmu o spolupráci kontaktujte prosím paní Věru Kolářovou, tel. +420 381 251 725 email kolarova@dtour.cz

CK Jiří Kalousek, s.r.o.
CK Jiří Kalousek je na trhu již 22. sezónu. Do destinací ve Španělsku, Itálii - Kalábrii, Černé Hory, Chorvatska a na poznávací zájezdy klienti jezdí našimi zahraničními a klimatizovanými autobusy s DVD a WC.
V případě zájmu o spolupráci kontaktujte prosím paní Eriku Donátovou, tel. +420 465 526 000 email hradec@ckkalousek.cz

05. Červen 2012
nové CK

Warning: Unknown: open(/tmp/sess_58quqtlmmijq8tb53954c20ku1, O_RDWR) failed: Read-only file system (30) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0