Warning: session_start() [function.session-start]: open(/tmp/sess_ban67dg6a4nej4ln0q6cc4cgo3, O_RDWR) failed: Read-only file system (30) in /data/www.anchoice.cz/kirby/toolkit/lib/s.php on line 118
AnChoice - systém pro cestovní agentury a kanceláře | Nové funkce v systému AnChoice a rozšíření databáze o nové CK v režimu ONLINE a 2 nové CK v režimu offline

Nové funkce v systému AnChoice a rozšíření databáze o nové CK v režimu ONLINE a 2 nové CK v režimu offline

Nové funkce v systému AnChoice a rozšíření databáze o nové CK v režimu ONLINE a 2 nové CK v režimu offline

Jelikož neustále pracujeme na vývoji systému AnChoice, přidali jsme několik nových funkcí, které Vám ještě více zpříjemní práci, ušetří čas a náklady. Dále jsme přidali další 2 CK s možností přímých online rezervací a generování originálních cestovních smluv ze systému a 2 CK s poptávkovým formulářem.

Úprava vyhledávacího formuláře
Upravili jsme vyhledávací formulář, který opět zrychluje a zjednodušuje výběr. Nyní máte možnost nastavení oblíbených zemí na přední pozice dle svého uvážení (v Ovládacím panelu, sekci Nastavení pod položkou Selekce nabídky) a dále možnost rychlého vpisování názvu do všech polí, kdy se Vám vyhledají názvy obsahující Vámi zadaná písmena. Novou podobu dostalo vyhledávání dle ceny, kdy zastaralé předvolené cenové rozhraní nahradila cenová přímka, na které komfortně volíte individuální cenové rozmezí.

Vlastní výběr zájezdů na domovskou stránku
Abyste měli možnost lépe oslovit své klienty s nabídkou zájezdů, kterou považujete za zajímavou, můžete si zájezdy jednoduše vybrat v Ovládacím panelu, sekci Marketing pod položkou Preferované/Domovská stránka. Vybrat můžete buďto nejbližší termín nebo konkrétní pozdější. Po odjezdu/odletu bude, v případě že existují další termíny, automaticky nahrazen dalším termínem.

Baterka
"Posviťte" si na touroperátory :-) Přihlášení uživatelé mají nyní rychlý přehled o kontaktních údajích pořadatele zájezdu při najetí myší na logo CK v detailu zájezdu. Po kliknutí se otevře okno s detailem každé CK vč. informace o platností zákonného pojištění pro případ úpadku.

Favicon
Přidejte si logo Vaší společnosti jako ikonu, která se zobrazuje v záložce stránky v internetovém prohlížeči a ukládá se do oblíbených stránek. Návštěvníci Vašich stránek Vás snáze v prohlížeči identifikují.

H1
Napovězte vyhledávačům, co mohou najít na Vašich stránkách. V sekci SEO si u každé stránky můžete nastavit klíčová slova včetně titulku H1, který je pro vyhledávače nejdůležitější.

Automatická tvorba sezón
Cestovní kanceláře, které využívají AnChoice k zadávání nabídek, nyní mohou výrazně zrychlit tento proces. Pokud je stejná cena pro celou sezónu a pobyty např. na jednu noc, není již nutné opakovat zadávání a jednoduše se vygeneruje celá sezóna.

Filtrování
Přidali jsme rozšířené filtrování ve všech sekcích v Ovládacím panelu. Nyní snadněji naleznete to, co hledáte.

Rozšířili jsme databázi o 2 nové CK v režimu ONLINE a 2 CK v režimu offline

MTM Tour, s.r.o. ONLINE
Cestovní kancelář MTM tour byla založena již v roce 1990 a patří tak k nejstarším cestovním kancelářím v ČR. Nabízíme především letní pobytové zájezdy k evropským mořím a léčebné pobyty do lázní a termálů. Momentálně létáme z Brna a z Prahy do Řecka, Turecka a Bulharska, autobusem jezdíme z mnoha nástupních míst do Chorvatska a na Korfu. Celoročně pořádáme také autobusové zájezdy do termálů Podhájska. Zajímavostí v nabídce CK jsou různé pobyty s programem a přednáškami (např. Zumba, Jóga a Pilates, Nordic walking, rehabilitační cvičení, přednášky o přírodní lékárně či pobyt s léčitelkou).
V případě zájmu o spolupráci prosím kontaktujte paní Lenku Malurovou, +420 461 318 313, ck@mtmtour.cz

NikolasTours, s.r.o. ONLINE
Cestovní kancelář Nikolas tours letos vstupuje do své již 23. letní turistické sezóny. Specializuje se na pobyty v Řecku, které nabízí jak už leteckou, tak i autobusovou dopravou. Ve své nabídce má i zájezdy do Turecka. S CK Nikolas Tours se můžou klienti vydat i za poznáním a to jak po Řecku, tak i do Izraele.
V případě zájmu o spolupráci prosím kontaktujte paní Uranii Mumulu, +420 596 134 000, prodej@nikolas.cz

Nomád, s.r.o.
Cestovní kancelář Nomád pořádá přes 20 let poznávací a expediční zájezdy do celého světa. Nabízí zájezdy turistické, poznávací, exotické, cykloturistické i pobytové. Zajistí dovolenou či kongres na klíč. V nabídce najdete exotické zájezdy např. do USA, Mexika a celé Jižní Ameriky, Indie, Japonska, Nepálu, Mongolska, Číny, Vietnamu a celé Asie, Jar, Etiopie, Alžírska, Egypta a celé Afriky, do Austrálie a na Nový Zéleand, do Polynésie, Mikronésie a za opravdovou exotikou.
V případě zájmu o spolupráci prosím kontaktujte pana Michala Šindeláře, +420 566 623 642, nomad@nomad.cz

Osvěta, s.r.o.
CK Osvěta je touroperátor specializovaný na italský termální ostrov Ischia, kde nabízí hotely s termálními bazény, výlety na Vesuv, Pompeje, Capri, včetně silvestrovských pobytů. Novinkou letošního roku jsou zájezdy na sousední ostrov Procida nebo luxusní pobyty na ostrově Capri. Mezi další oblíbené destinace patří Sicílie, ostrovy Vulcano a Lipari, kde organizují zajímavé výlety, například výstup na sopku Stromboli. Pořádají poznávací a pobytové zájezdy do Švýcarska, Rakouska, Itálie a Německa. V jejich nabídce dále najdete eurovíkendy, lázně a wellness.
V případě zájmu o spolupráci prosím kontaktujte pana Milana Sklenáře, +420 314 000 996, ischia@ck-osvěta.cz

13. Březen 2013
nové CK nové funkce

Warning: Unknown: open(/tmp/sess_ban67dg6a4nej4ln0q6cc4cgo3, O_RDWR) failed: Read-only file system (30) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0