Warning: session_start() [function.session-start]: open(/tmp/sess_rfsjggqj3iu87j2uk4krnef5f1, O_RDWR) failed: Read-only file system (30) in /data/www.anchoice.cz/kirby/toolkit/lib/s.php on line 118
AnChoice - systém pro cestovní agentury a kanceláře | Nové moduly v systému AnChoice a 2 nové CK

Nové moduly v systému AnChoice a 2 nové CK

Nové moduly v systému AnChoice a 2 nové CK

Přidali jsme 3 nové moduly, které jistě přinesou Vám i Vašim klientům užitek, obohatí a zatraktivní Vaši webovou prezentaci. Také jsme přidali další 2 cestovní kanceláře.

Recenze
Umožněte Vašim klientů ohodnotit zájezd/hotel, ve kterém prožili svoji dovolenou. Recenze jsou vzájemně propojeny s detaily hotelů a je možné tak ihned vidět úroveň spokojenosti přímo při výběru dovolené.

Hledám spolucestujícího
Nechce se Vašim klientům platit příplatek za jednolůžkový pokoj, nebo jen jednoduše nechtějí trávit dovolenou sami? Nyní mohou na Vašich stránkách nalézt spolucestujícího nebo zveřejnit svůj zájem někam cestovat.

Doobsazení transferu
Vybrali si Vaši klienti zájezd, ke kterému nepořádá CK transfer k odletu či odjezdu a nemají se tam jak dostat? V novém modulu mohou nalézt místa ve volném transferu, která nabízí někdo jiný. Stejně tak mohou nabídnout volná místa ve svém autě a získat tak příspěvek na pohonné hmoty.

Všechny 3 moduly si nyní můžete nastavit přímo při tvorbě stránky stejně jako i zájezdy německých a rakouských CK a kontaktní formulář na stránky.

CK Koala Tours
Cestovní kancelář KOALA TOURS patří ke špičce mezi slovenskými CK. Prodává letní dovolené a zájezdy do letních prázdninových destinaci jako jsou Egypt, Řecko, Turecko, Španělsko, Mallorca, Bulharsko, Chorvatsko, Itálie, Sicílie, Kypr, Černá Hora, Ibiza, Kefalonie, Korfu, Kos, Kréta, Malta, Rhodos, Zakynthos. KOALA TOURS má také v nabídce poutní a poznávací zájezdy do vyhledávaných měst a zemí jako jsou Izrael, Sinaj, Petra, Lurdy, Fatima, Santiago de Compostela, Paříž, Řím, Antické Turecko, Norsko - fjordy, Pobaltí a Finsko, Irsko, Dánsko, Švédsko, Norsko.
V případě zájmu o spolupráci kontaktujte Mgr. MIlana Fraňu, tel. +421 252 490 530, email: frano@koala.sk

CK Venezia tour
CK Venezia tour nabízí pobyty do CHORVATSKA, kde jsou hlavní nabídkou pobyty do soukromých apartmánů vlastní dopravou, kde nabízí možnost ubytování na jakýkoli počet dnů s nástupem kterýkoli den v týdnu, ověření volného termínu obratem telefonicky či e-mailem, nebo klasické 7-14 denní pobyty autobusovou dopravou - nástupní místa z celé ČR. Destinace kterých se tato nabídka týká: Istrie/Novigrad,Ražanac, Rogoznice,Orebič, Gradac a Trogir/ČIOVO – zde je největší výběr apartmánů. Na vyžádání zajišťují i vícedenní pobyty do hotelu - pouze vlastní dopravou. Dále nabízí velmi žádané POBYTY PRO NEZADANÉ a PRO SENIORY - kde zajišťují program a doprovod delegáta již z letiště Praha a denně po celou dobu pobytu.
V případě zájmu o spolupráci kontaktujte Janu Truksovou,, tel. +420 326 362 775, email: info@veneziatour.cz

07. Srpen 2013
nové CK nové funkce

Warning: Unknown: open(/tmp/sess_rfsjggqj3iu87j2uk4krnef5f1, O_RDWR) failed: Read-only file system (30) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0