Warning: session_start() [function.session-start]: open(/tmp/sess_vq95g8b4vd3st50ba7v7nvafn1, O_RDWR) failed: Read-only file system (30) in /data/www.anchoice.cz/kirby/toolkit/lib/s.php on line 118
AnChoice - systém pro cestovní agentury a kanceláře | ONLINE CK CONTI a BK TOUR plus další rozšíření nabídky zájezdů v AnChoice

ONLINE CK CONTI a BK TOUR plus další rozšíření nabídky zájezdů v AnChoice

ONLINE CK CONTI a BK TOUR plus další rozšíření nabídky zájezdů v AnChoice

Během uplynulého týdne jsme rozšířili databázi AnChoice o další zajímavé nabídky českých touroperátorů. Přidali jsme 2 nové cestovní kanceláře v režimu ONLINE! V nabídce tak můžete nyní rezervovat a prodávat zájezdy v reálném čase i od CK CONTI a CK B&K TOUR.

CK B&K Tour, s.r.o. ONLINE!
Cestovní kancelář B&K Tour je na trhu cestovního ruchu již 22. sezonu. Nabízí dovolenou v Čechách i u moře. Specializuje se na pronájmy chat a chalup v Čechách a na Slovensku, zajistí Vám ubytování v apartmánech v Chorvatsku a Itálii a to jak s vlastní dopravou, tak i s dopravou autobusem.

CK Conti, s.r.o. ONLINE!
Cestovní kancelář CONTI byla založena v roce 1990. Specializuje se na lyžařské zájezdy do destinací jako je Rakousko, Švýcarsko, Německo, ale i slavný Aspen v USA. Kromě toho nabízí letní pobyty a zájezdy na hory (cyklistika, turistika), letní pobyty a zájezdy k moři (vlastní dopravou, autokarem, a letecky), poznávací zájezdy, adventní zájezdy a výlety, prodej zlevněných zájezdů „last moment“ po celý rok, zájezdy (i jednotlivé služby) „na míru“ pro skupinu i rodinu.

CK Apulia In, s.r.o
Apulia IN je cestovní kancelář zaměřená na Itálii. V nabídce najdete jihoitalské regiony jako je např. Kalábrie, Sardínie nebo Silvi Marina. Jejich hlavní specializací a velkou láskou je však překrásný jihoitalský region Apulie, kde znají každý kout a kam organizují pobytové i poznávací zájezdy s leteckou i autobusovou dopravou již více jak 15 let.

CK Aquarius Adriatic, s.r.o.
Specializovaná cestovní kancelář na jadranské pobřeží. Cestujte a poznávejte krásy Chorvatska nebo Bosny a Hercegoviny s profesionály v cestovním ruchu.

CK Pohoda, s.r.o.
Pohoda je rodinnou budějovickou cestovní kanceláří. Pořádá letecké i autokarové zájezdy a to jak pobytové, tak i poznávací. Zájezdy pořádá i pro skupiny i jednotlivce. Vydejte se s CK Pohoda za historickými památkami ve Středomoří, v západoevropských metropolích, na Madeiře, na Cejlonu i v Jižní Americe, nebo do termálů v Maďarsku nebo jižním Slovensku.

07. Prosinec 2011
nové CK nové funkce

Warning: Unknown: open(/tmp/sess_vq95g8b4vd3st50ba7v7nvafn1, O_RDWR) failed: Read-only file system (30) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0