Online rezervace u B&K TOUR

Online rezervace u B&K TOUR

V AnChoice můžete mezi již 50 ONLINE cestovními kancelářemi nalézt i CK B&K Tour se sídlem v Hradci Králové a více než dvacetiletou tradicí na českém trhu.

B&K Tour je cestovní kancelář se sídlem v Hradci Králové a více než dvacetiletou tradicí na českém trhu. Na www.bktour.cz naleznete pobyty v chatách a chalupách v České republice a na Slovensku i pestrou nabídku apartmánů a hotelů po celém Chorvatsku a v Itálii. Nejen pro skupiny, sportovní i zájmové organizace nabízíme pobyty ve slunné italské Kalábrii – Village Due Elle či Hotel Alem** v letovisku Baško Polje na Makarské riviéře. Ubytování je 50 m od nádherných pláží s cenou od 4490 Kč za osobu a týden včetně polopenze a autobusové dopravy. V České republice provozuje kemp a chaty Stříbrný rybník a rekreační areály Ostružno, Pecka a Vysoká Srbská. Hitem zimní nabídky jsou apartmány Horní Mísečky a ubytování Harrachov.

V případě, že máte zájem využívat PŘÍMÉ ONLINE REZERVACE z našeho systému, obraťte se prosím na pana Lukáše Fibigera (fibi@bktour.cz), aby Vám přidělil přístupové údaje.

02. Březen 2012
nové funkce