Poděkování za GO 2012 a rozšíření databáze

Poděkování za GO 2012 a rozšíření databáze

Děkujeme všem klientům a kolegům za návštěvu našeho stánku na veletrhu GO 2012.

Stále pracujeme na rozšíření naší nabídky. Tento týden jsme pro Vás přidali do databáze AnChoice další 3 nové cestovní kanceláře:

CK Adrenalin Centrum, s.r.o.
Turistická cestovní kancelář Adrenalin Centrum organizuje především aktivní dovolenou. V jejich nabídce najdete turistické zájezdy, cykloturistické, vodácké pro všechny věkové i výkonnostní kategorie. V poslední době se věnují zájezdům i pobytům do termálních lázní v Maďarsku. Vydat se můžete i na zájezdy do exotických zemí. Najdete zde také pobyty na chatách a chalupách.

CK Jihospol Tours, s.r.o.
Cestovní kancelář Jihospol tours se za dobu svého působení (14 let) stala na českém trhu již známou a osvědčenou cestovní kanceláří, která je pro klientelu zárukou kvalitních a seriozních služeb za dobré ceny. V nabídce mají oblíbené destinace jako je Řecko, Itálie, Španělsko, Turecko i Spojené arabské emiráty.

CK KO Tour, s.r.o.
Cestovní kancelář KO Tour připravuje již 23.sezónu bohatou nabídku pobytových i poznávacích zájezdů, zaměřených na všechny věkové skupiny občanů, na jednotlivce i ucelené kolektivy. Nabídku se snaží nadále zkvalitňovat a rozšiřovat. Z pobytových zájezdů nabízí oblíbené Řecko, Chorvatsko, Černou Horu, Španělsko a oblasti jižní Itálie – Kampánii a Kalábrii.

18. Leden 2012
veletrhy nové CK