Poděkování za účast na MADI, akce a prezentace

Poděkování za účast na MADI, akce a prezentace

Rádi bychom Vám poděkovali za hojnou účast na prezentaci a stánku společnosti AnChoice v rámci veletrhu MADI 2013. Měli jste možnost se seznámit s novinkami, které jsme pro Vás připravili. Jednoznačně největší zájem byl o hit mezi novinkami mobilní webové stránky a mobilní aplikace.

Zásoba skvělých 19 palcových LCD monitorů, které jsme připravili jako dárek při zakoupení licence na 24 měsíců ještě nebyla vyčerpána a máte tak možnost získat tento atraktivní dárek.

Již během veletrhu se několik našich klientů zapojilo do nového Affiliate programu. Při doporučení nového klienta získáte, v případě uzavření smlouvy, 3 měsíce užívání svého balíčku AnChoice zdarma. 4 takto doporučení klienti Vám tak přinesou roční licenci AnChoice ZDARMA!

Těšíme se s Vámi na viděnou na společných prezentacích s cestovní kanceláří Brenna ve čtvrtek dne 7.11. v Brně a dále s cestovními kancelářemi Eso, Canaria Travel a Alex ve dnech 18.11. v Hradci Králové, 19.11. v Ostravě, 20.11. v Brně, 26.11. v Praze a 28.11. v Plzni.

01. Listopad 2013
prezentace akce veletrhy