Warning: session_start() [function.session-start]: open(/tmp/sess_bfd6idrgi1oeqmjrae1lboutr2, O_RDWR) failed: Read-only file system (30) in /data/www.anchoice.cz/kirby/toolkit/lib/s.php on line 118
AnChoice - systém pro cestovní agentury a kanceláře | Poplatkové prázdniny jsou opět tady!!! I letos s akcí ALL INCLUSIVE!

Poplatkové prázdniny jsou opět tady!!! I letos s akcí ALL INCLUSIVE!

Poplatkové prázdniny jsou opět tady!!! I letos s akcí ALL INCLUSIVE!

Oblíbená akce POPLATKOVÉ PRÁZDNINY je opět tady!!! I letos je obohacena o speciální nabídku ALL INCLUSIVE!

Uvědomujeme si, že prázdninové měsíce jsou pro Vás všechny období, kdy je potřeba se maximálně soustředit na prodej zájezdů a tím pádem není čas na další, avšak neméně důležité věci. Systém AnChoice usnadňuje každodenní práci a s jeho pomocí dokážete obsloužit více klientů a efektivně dosahovat požadovaných výsledků.

AnChoice prázdninový ALL INCLUSIVE - nechte starosti s tvorbou Vaší internetové prezentace na nás. Nemusíte mít obavy, že práce s tvorbou nového webu Vám ubere drahocenný čas. Nechte vše na nás. Velmi rádi Vám vytvoříme kvalitní web na míru. Stačí nastínění představy a vše zařídíme, ZDARMA. Akce platí do 31.08.2014.

POPLATKOVÉ PRÁZDNINY- všem novým klientům nabízíme 2 měsíce zdarma. Při podpisu roční licenční smlouvy získáte 2 měsíce zdarma. Ušetřit můžete až 6 000 Kč!!! Akce platí do 31.08.2014.

Nezapomínejte na naši speciální akci! Při podpisu smlouvy na 2 roky získáváte jako dárek báječný LED monitor zn. Philips.

Nové CK v databázi:

CK Kamza
Specializuje se na Chorvatsko - Makarskou riviéru. Zde provozuje několik apartmánových domů v Drveníku, Podace, Zaostrogu a Bristu. Další lahůdkou je letovisko Trpanj na ostrově Pelješac. Všechna tato letoviska vřele doporučují klientům hledajícím klidnou a levnou dovolenou.
V případě zájmu o spolupráci kontaktujte paní Miroslavu Mlčákovou, tel. +420 585 203 359, email: ckkamza@seznam.cz

CK Croatia Travel, s.r.o.
Vstoupila rokem 2014 do patnáctého roku své existence. Za tuto dobu odbavila několik desítek tisíc klientů a to především na pobyty a zájezdy do Chorvatska, jak již jméno cestovní kanceláře napovídá, své stěžejní destinace. Hlavní devizou je nejen znalost prostředí, ale především mentality místních partnerů a poskytovatelů všech služeb. Hlavním cílem je spokojenost zákazníků, velkých i malých a proto dbá nejen na kvalitu služeb, ale hlavně na osobní přístup ke všem.
V případě zájmu o spolupráci kontaktujte paní Pavlu Janotovou, tel. +420 377 226 072, email: croatia@jadran.cz

Z databáze jsme vyřadili nabídku zájezdů CK Natour, CK DIAMANT a CK AGM.

I nadále pracujeme na přidávání dalších cestovních kanceláří do databáze, aby nabídka pro Vás byla co nejširší.

Systém AnChoice je komplexním řešením. Naším cílem je nabídnout Vám kompletní služby od možnosti vytvoření moderní webové prezentace, přes ONLINE prodeje až po celou řadu doplňkových služeb. Nepřijdete o žádnou z Vašich dosavadních výhod u touroperátorů (např. vyšší provize, obratové slevy apod.). I nadále se zachová stávající smluvní vztah.
Pokud chcete vyzkoušet, jak AnChoice funguje nebo jaká by mohla být Vaše nová webová prezentace, dejte nám vědět. Rádi pro Vás připravíme nabídku na míru.
Vyberte si z naší nabídky. Samozřejmostí je individuální přístup s možností úprav dle požadavků klienta.

07. Červenec 2014
akce nové CK poplatkové prázdniny

Warning: Unknown: open(/tmp/sess_bfd6idrgi1oeqmjrae1lboutr2, O_RDWR) failed: Read-only file system (30) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0