Poplatkové prázdniny jsou opět tady!!! Tentokrát ALL INCLUSIVE!

Poplatkové prázdniny jsou opět tady!!! Tentokrát ALL INCLUSIVE!

Oblíbená akce POPLATKOVÉ PRÁZDNINY je opět tady!!! Letos navíc obohacena o speciální nabídku ALL INCLUSIVE!

Uvědomujeme si, že prázdninové měsíce jsou pro Vás všechny období, kdy je potřeba se maximálně soustředit na prodej zájezdů a tím pádem není čas na další, avšak neméně důležité věci. Systém AnChoice usnadňuje každodenní práci a s jeho pomocí dokážete obsloužit více klientů a efektivně dosahovat požadovaných výsledků.

AnChoice prázdninový ALL INCLUSIVE - nechte starosti s tvorbou Vaší internetové prezentace na nás. Nemusíte mít obavy, že práce s tvorbou nového webu Vám ubere drahocenný čas. Nechte vše na nás. Velmi rádi Vám vytvoříme kvalitní web na míru. Stačí nastínění představy a vše zařídíme, ZDARMA. Akce platí do 31.08.2013.

POPLATKOVÉ PRÁZDNINY - všem novým klientům nabízíme 2 měsíce zdarma. Při podpisu roční licenční smlouvy získáte 2 měsíce zdarma. Ušetřit můžete až 6 000 Kč!!! Akce platí do 31.08.2013.

Nová CK v databázi:

CK BULGARIATOUR
Cestovní kancelář Bulgariatour byla založena v roce 1991, jako touroperátor pro Bulharsko a dnes patří mezi největší operátory pro tuto oblast. O tři roky později jako první touroperátor na české trhu rozšířili nabídku o řecký ostrov Thassos, a následně Stavros, Rhodos, Chalkidiki–Ouranoupolis, Krétu a ostrov Limnos a Lesbos. V roce 2011 byla nabídka rozšířena o stále více populární Tureckou riviéru s nejpopulárnějším letoviskem Alanya.
V případě zájmu o spolupráci kontaktujte pana Pavla Malachu, tel. +420 222 511 151, email: info@bulgariatour.cz

Cestovní kancelář VVV Tour byla opět zařazena do databáze.

08. Červenec 2013