Povodně 2013 - speciální nabídka pro kolegy z cestovního ruchu

Povodně 2013 - speciální nabídka pro kolegy z cestovního ruchu

Uvědomujeme si náhlou tíživou situaci mnoha kolegů v cestovních agenturách a kancelářích, která souvisí s letošními povodněmi. Investice do obnovy zatopených kanceláří a jejich vybavení bude v nadcházející sezóně jistě zatěžující. Také možný úbytek jejich klientů, kteří budou přednostně řešit opětovné dosažení původního stavu svých majetků a tím pádem potlačovat investice do dovolených.

Nabízíme proto našim stávajícím klientům ze zaplavených oblastí bezplatné prodloužení licenční smlouvy o jeden rok. Klientům, kteří se dosud nerozhodli pro náš systém a pocházejí ze zaplavených oblastí, pak nabízíme slevu ve výši 50% na licenci systému AnChoice.

Z celkové částky za všechny nově uzavřené licence, které budou uzavřeny v červnu 2013, převede v červenci 2013 společnost AnChoice CZ s.r.o. 10% z celkové sumy za nově uzavřené licence na konto nadace Člověk v tísni.
I Ti z Vás, kteří nepocházejí postižených oblastí a uvažují o zkvalitnění svého (nejen provizního) prodeje s využitím systému AnChoice, tak mohou přispět na dobrou věc.

Přejeme všem mnoho sil a dobrou nadcházející sezónu.

06. Červen 2013