Warning: session_start() [function.session-start]: open(/tmp/sess_m889oqql0ob5vmqv64cdu0isn2, O_RDWR) failed: Read-only file system (30) in /data/www.anchoice.cz/kirby/toolkit/lib/s.php on line 118
AnChoice - systém pro cestovní agentury a kanceláře | Představení nových partnerů a nových CK v databázi AnChoice

Představení nových partnerů a nových CK v databázi AnChoice

Představení nových partnerů a nových CK v databázi AnChoice

Děkujeme za velmi hojnou účast na našich Jarních trénincích. Věříme, že jste načerpali nové informace díky kterým se stanou vaše weby ještě atraktivnějšími pro Vaše klienty.
Rádi bychom Vám představili nové partnery systému AnChoice, díky kterým máte možnost nabídnout svým klientů možnost výhodného parkování u ruzyňského letiště a také půjčení automobilu po celém světě. Dále jsme do systému přidali další 3 CK.

GO parking
„GO parking je parkoviště u Letiště Václava Havla Praha s nepřetržitým provozem. Vzdálenost od terminálů 2300m. GO parking Vám nabízí nízké ceny parkování u Letiště Václava Havla Praha, 100% jistotu pro Vás i Váš vůz, maximální rychlost a komfort. Přeprava na letiště a zpět vč. zavazadel je v ceně parkovného. Možnost on-line rezervace. Nabízíme platby kartou, bankovním převodem, hotově při výjezdu. Zaparkujte na GO parkingu a získáte další slevy a bonusy. Aktuálně nabízíme akci 1+1 u Starbucks anebo 30% na menu u McDonald´s.“
Odkaz k výhodnému objednání parkování vytvoříte velmi jednoduše přímo při tvorbě bočních boxů. Pokud již máte Promo kód, zadáte ho do při vytváření, pokud ne, kliknutím na odkaz si smlouvu stáhnete, odešlete do GO parking a následně získaný Promo kód zadáte při tvorbě bočního boxu.

Rentalcars.com
Jeden z největších on-line zprostředkovatelů pronájmu vozidel na světě, a globálně zajišťujeme více než 2 miliony pronájmů, ve více než 6000 destinacích. Prezentaci společnosti naleznete v příloze.
Modul pro Rentalcars vytvoříte jednoduše při tvorbě nové stránky a výběrem Rent-a-car v nabídce Speciální stránky. Uživatelské jméno a heslo zadáte v Ovládacím panelu, sekci Nastavení, záložce Nastavení modulů.
V případě zájmu o spolupráci kontaktujete BSc. Tomáše Jánošíka, +44 161 836 6702, e-mail: TomasJanosik@rentalcars.com

Eastland Travel, s.r.o.
Specialista na země bývalého Sovětského Svazu a zájezdy, které pořádá, nejlépe vystihuje název „aktivně-poznávací dovolená“, „dobrodružný zájezd“ a „poznáváme místa historických událostí“. Na tyto druhy odpočinku se budou zaměřovat i v budoucnu – byť nevylučuje, že nabídku druhů zájezdů rozšíříme o další kategorie. Detailní představení naleznete v příloze.
V případě zájmu o spolupráci kontaktujete paní Taitanu H. Sikorskou, 603 811 565, e-mail: partners@eastland.cz

Wisnar
Cestovní kancelář byla založena v roce 1994 jako soukromá rodinná společnost. Od tohoto roku úspěšně podniká 20. rok. Hlavním zaměřením je příprava poznávacích zájezdů v rámci Evropského kontinentu a oblasti Středomoří. Při přípravě a realizaci poznávacích zájezdů se snažíme, aby si naši klienti opravdu rozšířili své vědomosti a poznání vztažné k navštívené zemi, oblasti či městu. Důraz klademe na kvalitní průvodce, kteří jsou nabiti nejenom vědomostmi, ale jsou znalí i daného místního prostředí.
V případě zájmu o spolupráci kontaktujete Ing. Petra Wisnara, 556 821 780, e-mail: wisnar@wisnar.cz

Cestovná kancelária Pitipitipa
Cestovná kancelária rodinného typu sa špecializuje výhradne na Azúrové pobrežie, Monako a Provence. Organizuje me pobytové, poznávacie, školské a cyklo zájazdy, firemné teambuildingy a zájazdy pre organizácie "na mieru". Ponúkame ubytovanie v domoch, apartmánoch, vilách, chatách, mobilných domoch a v hoteli.
V případě zájmu o spolupráci kontaktujete pana Martina Tisa, +421 944 277 915, e-mail: info@pitipitipa.com

23. Duben 2014
nové CK

Warning: Unknown: open(/tmp/sess_m889oqql0ob5vmqv64cdu0isn2, O_RDWR) failed: Read-only file system (30) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0