Warning: session_start() [function.session-start]: open(/tmp/sess_tc1d20tv1qlhf0incbfgaiv3o2, O_RDWR) failed: Read-only file system (30) in /data/www.anchoice.cz/kirby/toolkit/lib/s.php on line 118
AnChoice - systém pro cestovní agentury a kanceláře | Rozšíření databáze o nové CK

Rozšíření databáze o nové CK

Rozšíření databáze o nové CK

Dovolujeme si Vás pozvat do naší expozice na veletrhu HOLIDAY WORLD 2012, kde pro Vás budeme ve dnech 9. - 10. února k dispozici na stánku č. 001 na výstavišti v pražských Holešovicích. Rádi Vás přivítáme, představíme Vám náš systém i chystané novinky.
Rádi Vás přivítáme i na prezentaci našeho systému 9. února ve 13:00 v malém konferenčním sále - rezervujte si své místo zde.

Stále pracujeme na rozšíření naší nabídky. Tento týden jsme pro Vás přidali do databáze AnChoice dalších 4 nové cestovní kanceláře:

CK Bohemian Fantasy, s.r.o.
Cestovní kancelář Bohemian Fantasy se věnuje pořádání zájezdů již 21 let. Snaží se o vysokou kvalitu poskytovaných služeb se zachováním přijatelných cen. V nabídce najdete nejen oddychové a aktivní zájezdy do Itálie, České republiky a na Slovensko, či pobyty ve vysoce kvalitních hotelích v Maďarsku v termálních lázních, ale hlavně zájezdy za poznáním.

CK Ros.BR, s.r.o.
Společnost ROS.BR s.r.o. byla založena v roce 1991 a už od počátku svého vzniku působí na trhu cestovního ruchu, organizuje tuzemské i zahraniční pobyty, zprostředkovává prodej zájezdů a letenek do celého světa, zajišťuje služby spojené s cestovní ruchem pro soukromé, ale i podnikatelské subjekty. Vlastní dva klimatizované autobusy a také mikrobusy. V letošní nabídce opět naleznete množství ubytovacích kapacit v Chorvatsku, Slovinsku, Itálii, na Slovensku a v České republice.

CK RS Tour, s.r.o.
V nabídce cestovní kanceláře RS Tour najdete mnoho oblíbených destinací v Bulharsku a Řecku. Mnoho ubytovacích kapacit v letoviscích jako jsou Slunečné pobřeží, Nesebar, Pomorie,Černomorec,Primorsko, Kiten a Achtopol. Nově nabízí Řecko, a to nejjižnější ze tří výběžků řeckého poloostrova Chalkidiki- Kassandra. Za atraktivní ceny first minute zájezdů nabízí velký výběr hotelů se snídaní, polopenzí a all inclusive, ale také velmi oblíbené penziony bez stravy.

CK Skitur, s.r.o.
Cestovní kancelář Skitur se od doby svého založení v r. 1990 specializuje na organizování pobytů a zájezdů s aktivním využitím volného času. V zimě nabízí lyžařské pobyty ve více než 60 alpských střediscích (Francie, Itálie, Rakousko, Švýcarsko) včetně helikoptérového lyžování v Itálii, Švýcarsku a Kanadě. V ostatních obdobích nabízí cykloprogramy v ČR a Evropě, jak pro rodinnou dovolenou, tak pro náruživé cyklisty a cykloturisty. Pro lyžování i cykloturistiku celoročně využívá vlastní horskou chalupu v jihozápadní části Šumavy, nedaleko Churáňova.

01. Únor 2012
nové CK veletrhy

Warning: Unknown: open(/tmp/sess_tc1d20tv1qlhf0incbfgaiv3o2, O_RDWR) failed: Read-only file system (30) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0