Warning: session_start() [function.session-start]: open(/tmp/sess_bsc6rajsbmhkrgoi9qko2n7hh2, O_RDWR) failed: Read-only file system (30) in /data/www.anchoice.cz/kirby/toolkit/lib/s.php on line 118
AnChoice - systém pro cestovní agentury a kanceláře | Spolupráce s AČCKA a další nové CK v databázi

Spolupráce s AČCKA a další nové CK v databázi

Spolupráce s AČCKA a další nové CK v databázi

AnChoice ve spolupráci s Asociací českých cestovních kanceláří a agentur AČCKA připravila nový prodejní portál, který je umístěný na stránkách asociace.
V rámci spolupráce nabízíme nyní všem členům AČCKA speciální nabídku:

  1. CESTOVNÍM AGENTURÁM NABÍZÍME ZCELA ZDARMA UŽÍVÁNÍ BALÍČKU ANCHOICE MINI DO 30.09.2011. Poznejte, jak může být výběr a prodej zájezdů jednoduchý. Neváhejte nás kontaktovat.

  2. CESTOVNÍM KANCELÁŘÍM NABÍZÍME MOŽNOST PREZENTACE ZÁJEZDŮ V SYSTÉMU ANCHOICE. Kontaktujte nás, získáte tak ZDARMA komunikační kanál je svým prodejcům.

Netváříme se ONLINE, jsme opravdový ONLINE.

NOVÉ CK V DATABÁZI:

CK Bon Ton, s.r.o. - již brzy ONLINE!
Tento touroperátor nabízí vedle osvědčených a oblíbených destinací jako je Chorvatsko, Itálie a Bulharsko i pobyty v maďarských termálních lázních a slovenských lázních Velký Meder.

CK Eurofly Reisen, s.r.o.
Nabízí kompromis mezi cestováním osamoceně a klasickými hromadnými zájezdy.
Cestujte s místními průvodci tam, kde vás to zajímá, kdy se vám to hodí a třeba jen ve dvou nebo s přáteli. Kašmír, Nepál, Uzbekistán a další exotické destinace najdete v nabídce této CK.

CK Snail Travel International, a.s.
Cestovní kancelář působí na trhu již 13 let a byla založena v roce 1998 jako specializovaná kancelář na oblast Portugalska a portugalsky hovořících zemí. Výborná znalost všech těchto lokalit umožňuje všem pracovníkům Snail Travel svým klientům co nejvíce poradit a pomoci s výběrem dovolené.

CK World Travel, s.r.o.
Cestovní kancelář World Travel a.s. vznikla v roce 1997. K původním programům postaveným hlavně na letních zájezdech do Itálie a Chorvatska a zimních do Francie postupně přibylo široké spektrum dalších pobytových míst jako je např. Řecko, Španělsko a Turecko. Ze zimních destinací patrí mezi oblíbené hlavně Itálie, Rakousko a Švýcarsko.
I nadále pracujeme na přidávání dalších cestovních kanceláří do databáze, aby nabídka pro Vás byla co nejširší.

Systém AnChoice je komplexním řešením. Naším cílem je nabídnout Vám kompletní služby od možnosti vytvoření moderní webové prezentace, přes ONLINE prodeje až po celou řadu doplňkových služeb. Nepřijdete o žádnou z Vašich dosavadních výhod u tour operátorů (např. vyšší provize, obratové slevy apod.). I nadále se zachová stávající smluvní vztah.
Není na co čekat! Letní sezona je v plném proudu, šetřete svůj čas i náklady se systémem AnChoice CZ za méně než 100 Kč za měsíc!

Pokud chcete vyzkoušet, jak AnChoice funguje nebo jaká by mohla být Vaše nová webová prezentace, dejte nám vědět. Rádi pro Vás připravíme nabídku na míru.
Vstupte s námi do 21. století za méně než 100 Kč měsíčně!
Vyberte si z naší nabídky. Samozřejmostí je individuální přístup s možností úprav dle požadavků klienta.

24. Srpen 2011
nové CK akce

Warning: Unknown: open(/tmp/sess_bsc6rajsbmhkrgoi9qko2n7hh2, O_RDWR) failed: Read-only file system (30) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0