Světlo na konci tunelu

Světlo na konci tunelu

Už vidíme světlo na konci tunelu?

Včerejší večerní zprávy nám "snad" přinesly konečně pozitivní informaci, že se omezení kvůli koronaviru uvolňují a dokonce se "snad" otevřou hranice a lidé budou moci cestovat i na dovolenou. Jistě to nebude tak růžové, jak se zdá a vše se pravděpodobně ještě několikrát změní, avšak vnímejme to jako pozitivní signál, který tolik všichni potřebujeme.

Přímořské státy i okolní sousedé již intenzivně jednají o možnosti cestování, tak je naděje, že letošní léto vyjde. Vzpomeňme si, jak po válce v bývalé Jugoslávii ještě stály na severních hranicích tanky a čeští turisté se plavili přes moře z Itálie na chorvatské pláže...

Situaci pečlivě sledujeme, systém AnChoice držíme v plné kondici a jsme Vám rádi k dispozici v případě potřeby.

Využijte volnější čas k přípravě na spuštění prodeje. Lidé budou opět cestovat a když využijete své know-how, jistě jim nabídnete skvělou a bezpečnou dovolenou, ať již v zahraničí či v tuzemsku. Nabídek máte v systému AnChoice přes 7 milionů.

Aktuální doba je vhodná pro modernizaci designu Vašich webů, využívání nových funkcí, na které jste "neměli čas" nebo na nastavení nabídek dle budoucí poptávky klientů. Řada z Vás tak již nyní činí a weby jsou připraveny na obnovení prodeje. Neváhejte nás kontaktovat a společně opět rozjedeme prodej zájezdů.

Zdraví na prvním místě a hlavně i zdravý rozum!

Držte se

Váš team AnChoice

24. Duben 2020