Warning: session_start() [function.session-start]: open(/tmp/sess_8n20sgf9vcccjfhl4abmtvu007, O_RDWR) failed: Read-only file system (30) in /data/www.anchoice.cz/kirby/toolkit/lib/s.php on line 118
AnChoice - systém pro cestovní agentury a kanceláře | Systém již od 99Kč - nově ONLINE CK BonTon a Electra Tours

Systém již od 99Kč - nově ONLINE CK BonTon a Electra Tours

Systém již od 99Kč - nově ONLINE CK BonTon a Electra Tours

AnChoice ve spolupráci s Asociací českých cestovních kanceláří a agentur AČCKA připravila nový prodejní portál, který je umístěný na stránkách asociace.
V rámci spolupráce nabízíme nyní všem členům AČCKA speciální nabídku:

  1. CESTOVNÍM AGENTURÁM NABÍZÍME ZCELA ZDARMA UŽÍVÁNÍ BALÍČKU ANCHOICE MINI DO 30.09.2011. Poznejte, jak může být výběr a prodej zájezdů jednoduchý. Neváhejte nás kontaktovat.

  2. CESTOVNÍM KANCELÁŘÍM NABÍZÍME MOŽNOST PREZENTACE ZÁJEZDŮ V SYSTÉMU ANCHOICE. Kontaktujte nás, získáte tak ZDARMA komunikační kanál je svým prodejcům.

Netváříme se ONLINE, jsme opravdový ONLINE.

NOVÉ CK V DATABÁZI

ONLINE - CK Bon Ton, s.r.o. - ONLINE
Dokončili jsme propojení rezervačního systému CK BonTon se systémem AnChoice. Nyní můžete pohodlně rezervovat a prodávat zájezdy této CK ONLINE přímo ze systému AnChoice.

ONLINE - CK Electra Tours, s.r.o. - ONLINE
Již 12. sezónu můžete s CK Electra Tours vycestovat do mnoha destinací v Řecku a Turecku. Nabízené zájezdy jsou pečlivě vybírané na základě přání a podnětů klentů této CK s důrazem na kvalitu a atraktivnost.

CK Bus Tourist, s.r.o.
Tento touroperátor se specializuje na poznávací zájezdy, s jejichž organizováním má mnohaleté zkušenosti. Mimo čistě poznávacích zájezdů naleznete v jejich nabídce i zájezdy pobytově - poznávací.

CK For Line, s.r.o.
Cestovní kancelář působí na trhu již 20 let a svým klientům nabízí pobytové zájezdy do oblíbených destinací jako je Chorvatsko, Itálie a Španělsko. Za poznáním se můžete vydat do mnoha evropských zemí, např. do Francie, Nizozemí, Velké Británie a dalších.

CK Irra, s.r.o.
Cestovní kancelář Irra, s.r.o. vznikla v roce 1991. Kromě pobytových zájezdů mohou klienti této CK objevovat kouzlo vinných sklípků a kolektivy si mohou nechat "ušít" zájezd na míru dle svých požadavků.

CK Top Fly, s.r.o.
Cestovní kancelář nabízí lyžařské a letní pobytové zájezdy v destinacích jakými jsou Itálie, Francie, Rakousko a Slovensko, kde si každý vybere dle svých požadavků. Naprostou novinkou jsou pobyty na Turecké riviéře v oblasti Antalye, kde CK zařadila pobyty v luxusních 5* hotelích v nízké sezoně se zajímavým pobytově - poznávacím programem doplněným o odpočinkové dny s programem ALL INCLUSIVE .

I nadále pracujeme na přidávání dalších cestovních kanceláří do databáze, aby nabídka pro Vás byla co nejširší.

Systém AnChoice je komplexním řešením. Naším cílem je nabídnout Vám kompletní služby od možnosti vytvoření moderní webové prezentace, přes ONLINE prodeje až po celou řadu doplňkových služeb. Nepřijdete o žádnou z Vašich dosavadních výhod u tour operátorů (např. vyšší provize, obratové slevy apod.). I nadále se zachová stávající smluvní vztah.

Pokud chcete vyzkoušet, jak AnChoice funguje nebo jaká by mohla být Vaše nová webová prezentace, dejte nám vědět. Rádi pro Vás připravíme nabídku na míru.
Nemůžete se rozhodnout? Rádi Vám systém představíme ONLINE nebo přímo u Vás v kanceláři. Prezentace systému je zdarma. Neváhejte a kontaktujte nás!
Vstupte s námi do 21. století za méně než 100 Kč měsíčně!
Vyberte si z naší nabídky. Samozřejmostí je individuální přístup s možností úprav dle požadavků klienta.

31. Srpen 2011
akce nové CK

Warning: Unknown: open(/tmp/sess_8n20sgf9vcccjfhl4abmtvu007, O_RDWR) failed: Read-only file system (30) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0